سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مراقب باشید ، پختن ناهار می تواند 150 هزار باشد

[ad_1]

برای اینکه خود را به عنوان ساکن یک خانه خانوادگی در Skutche – Radchitsi در منطقه Chrudim پیدا نکنید. چهار اکیپ آتش نشانی مجبور شدند برای آتش سوزی در آشپزخانه بیرون بروند. این خسارت برای حدود 150 هزار تاج وارد شد.

“روز جمعه ، ساعت سه بعد از ظهر ، چهار آتش نشان برای آتش سوزی در آشپزخانه به رادسیسه هجوم آوردند. این کار به گونه ای طراحی شده است که روغن داغ را بدون مراقبت روی اجاق گاز بگذارید. شعله های آتش به کاپوت ، بالای پیشخوان آشپزخانه و سقف چوبی برخورد کرد. قبل از رسیدن واحدها به محل حادثه ، همه افراد از خانه بیرون بودند. “

آتش نشانان به سرعت آتش را کنترل کردند. پولاکوا افزود: “در ساعت 3:48 بعدازظهر به طور کامل منحل شد ، آتش نشانان با مداخله به موقع موفق به نجات املاک به ارزش حدود 1.5 میلیون کرون شدند ، خسارت اولیه 150،000 تخمین زده می شود.”

آتش نشانان به شما یادآوری می كنند كه هرگز نباید غذای پخته شده را بدون مراقبت رها كنید ، مخصوصاً هنگام روشن بودن لوازم خانگی.

هر پنجمین آتش سوزی در جمهوری چک هنگام آشپزی در خانه و بیشتر اوقات در آشپزخانه اتفاق می افتد. پالاکووا تأکید کرد: “وقتی روغن داغ آتش گرفت ، هرگز آن را با آب یا خاموش کننده آتش خاموش نکنید.”

آتش نشانان توصیه می کنند:

• هنگام روشن شدن لوازم خانگی ، هرگز غذای پخته شده را بدون مراقبت رها نکنید ،

• هرگز روغن داغ را در قابلمه ای با آب یا کپسول آتش خاموش نکنید ،

• عجولانه و تکانشی رفتار نکنید ،

• ابتدا برق (برق ، گاز) را خاموش کنید ،

• اگر پتو یا کپسول آتش نشانی ندارید ، می توانید از وسایل بداهه استفاده کنید ،

به عنوان مثال: مواد فله غیر قابل احتراق (نمک ، خاک گلدان) ، پارچه یا پارچه مرطوب ، درب یا ورق پخت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *