سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مدیر باید خانه را از مشکل دور کند

[ad_1]

این خانه اکنون مدیریت جدیدی دارد. دوسان راچک مدیر تاسیسات شد ، که در حال حاضر تقریباً به هفتاد مشتری خدمات اجتماعی ارائه می دهد. این تاسیسات که توسط شهرداری ایجاد شده است ، باید از مشکلات مالی خارج شود و توسعه جدیدی را آغاز کند.

دوسان راچک گفت: “نیاز به خدماتی که به مردم امکان زندگی با وقار را بدهد افزایش می یابد ، اگرچه فراخوان بیشتر افراد برای مراقبت در منزل وجود دارد ، اما وضعیت اقتصادی ما را به آنها احتیاج می دهد.

RELIEF SERVICE

ظرفیت این خانه در کل حدود صد مشتری است ، با توجه به اینکه در حال حاضر پر نیست ، مدیریت آن پیشنهادی برای خدمات جدید ارائه می دهد. “مشتریان و کارمندان ما به یکدیگر نزدیکترند ، آنها صمیمانه هستند. خانه مکانی برای افرادی است که از آن قدردانی می کنند. ” یک فرصت جدید برای مشتریان و خانواده های آنها خدمات پشتیبانی است.

“هدف این است که به مراقبان وقت استراحت لازم را بدهیم. این دارو برای افراد مسنی در نظر گرفته شده است که به دلیل افزایش سن یا سلامتی ، خودکفایی را کاهش می دهند. “

کمک های خدماتی فقط برای افراد از Sloupnice در نظر گرفته نشده است ، بلکه می تواند توسط ساکنان کل منطقه Pardubice استفاده شود. شهردار ادامه داد: “این دارو برای افراد بالای 55 سال به مدت محدود سه ماه ارائه می شود.”

رویکرد خانوادگی

کارگردان دوسان راچک مزایای این ستون را در یک خانواده خانوادگی روستایی و یک رویکرد انسانی می داند. “از ابتدای امسال ، ما بخشی از ظرفیت را برای مشتریانی که دارای معلولیت ذهنی خفیف هستند ، حفظ کرده ایم. ما کارکنان واجد شرایطی برای این سرویس داریم ، در واقع قبلاً با این مشتریان در خانه کار کرده ایم ، اما این مرکز منابع مالی برای این سرویس جلب نکرده است. این چشم انداز دیگری است که راچک می گوید جلوی خانه ایستاده است.

سال گذشته ، خانه سالمندان با مشکلات مالی روبرو شد و شهرداری کوچکی مانند Sloupnice مجبور شد از بودجه خود به این مرکز کمک مالی کند. با این وجود پشتیبانی از عملکرد این تأسیسات تأثیر زیادی در بودجه شهرداری داشت. شهردار خطاب به وزیر کار و امور اجتماعی یانا ملاچوا و نخست وزیر آندری بابیش سخنرانی کرد. با این حال ، یک راه حل احتمالی که در معرض دید بود ، تحت الشعاع همه گیری کوویید قرار گرفت.

و خانه مجبور شد در پاییز گذشته با عفونت ویروس کرونا برخورد کند. “به لطف تعهد عظیم کارمندانی که توانستند به مغز برسند ، وضعیت کنترل شد. آنها با قلب کار می کنند ، می فهمند که از نیازمندان بیشتر مراقبت می کنند و توانسته اند فداکاری های زیادی انجام دهند. “

ارتش کمک کرد

ارتش همچنین به اپیدمی کمک کرد. علاوه بر مشتریان ، تقریبا نیمی از کارکنان تحت تأثیر Covid قرار دارند. “ما آن را متوجه شدیم. ارتباط ستاد و سربازان کامل بود. مدیر جدید ، دوسان راچک ، نتیجه گیری کرد: به لطف آن ، وضعیت covid توانست کنار بیاید. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *