سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ما تعمیر و کار می کنیم ، DSD پس از انتقاد بهانه های I / 35 از خود دفاع می کند

[ad_1]

روز دوشنبه ، پلیس با دو تصادف دیگر ، در نزدیکی Gruna بین Moravska Trebova و Studena Luchka ، شکست و چرخ دو ماشین دیگر برخورد کرد. اداره راه و بزرگراه ها ، که هفته گذشته نیز به دلیل بی ثباتی در تعمیرات و نشانه گذاری ناکافی با انتقادات شدیدی روبرو شد ، لیستی از تمام چاله های وصله شده را به I / 35 ارسال کرد.

“اولین حادثه روز دوشنبه ، ما گزارش ساعت سه و نیم صبح در نزدیکی Gruna ، آسیب دیدگی دو لاستیک در Škoda Octavia. این حادثه مورد توجه قرار نگرفت ، ما بلافاصله اطلاعات مربوط به جاده آسیب دیده را به مدیر راه انتقال دادیم “. سخنگوی پلیس لنکا ویلیمکووا گفت. در همان محل ، چهار ساعت بعد راننده دیگری با هم برخورد کرد که با لاستیک ترک خورده او را با خود برد.

به گفته سخنگوی DSD ، جان ریدل ، به عنوان مثال ، سه اتومبیل Besip و یک خدمه که از مخلوط گرم شده استفاده می کنند روز جمعه برای تعمیر جاده های I / 35 ، بلکه I / 14 از طریق Ceska Trebova و I / 34 و I / 43. از سویتاوی مستقر شدند. به پولیچکا و برنو. در روز شنبه قبل از شروع بارش برف و سرما نیز وضعیت به همین منوال بود. در زیر مختصات مربوط به تعمیرات DSD ارائه شده است. به گفته وی ، آنها همچنین به علائم جاده ای که در مورد چاله ها هشدار می دهند توجه کردند ، زیرا طبق گفته پلیس این کاملا ناکافی بود.

ریدل افزود: “کار این هفته با فعالیت های بازرسی روزانه در زمینه نگهداری علائم جاده ای – علائم هشدار دهنده در برابر نابرابری ها – و تعمیر سوراخ ها با استفاده از فناوری با توجه به شرایط آب و هوایی انجام می شود.”

تعمیرات سوراخ DSD:

جمعه 5.2.2021

– 3 خدمه Besip و 1 خدمه Silk واقع شده است

– I / 35 از SILKOT (گرم) 3.6 تن در جاده I / 35 در تپه Litomyšl و در Cerekvice nad Loučnou

– I / 35 Cerekvice – Svitavy – مخلوط آسفالت سرد 1 تن ، 25 سوراخ ترمیم شده

– I / 14 Libchavy ، I / 43 از Svitavy به Opatov و I / 34 از Vendolí به Polička – مخلوط آسفالت سرد 1 تن ، 28 سوراخ ترمیم شده

شنبه 6.2.2021

– 2 خدمه Besip و 1 خدمه Silcot و 1 خدمه Futtec مستقر شده اند

– پس از وخیم شدن هوا – برف همراه با باران شروع به باریدن کرد – بنابراین کار به دلایل فنی و ایمنی قطع شد

– خدمه Besipu 5 سوراخ ، بسته بندی شده در یک سیلو را تعمیر کردند. I / 35 Svitavy-Moravská ، کار به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی قطع شد. پس از آن SDZ موقتی سیلوها را بررسی کنید. I / 35 و I / 43.

یکشنبه 7.2.2021

– شرایط جوی نامساعد ، برف همراه با باران ، دمای پایین. در 1 خدمه مستقر واقع شده است

– بررسی SDZ موقتی سیلوها. I / 35 و I / 43

– 15 علائم راه دیگر A7a اضافه شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *