سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ماهیگیر واگنر یک گربه ماهی دو متری را از یک گودال شن کوچک بیرون کشید

[ad_1]

قسمت سوم نمایش اسطوره ماهی چک چهارشنبه گذشته از تلویزیون چک پخش شد. این بار واگنر به شکار گربه ماهی رفت که از سد ورانوف آغاز شد. اما بعد او خواست منطقه پردوبیس را تصرف کند.

“نه تنها الب در آنجا وجود دارد ، بلکه بسیاری از ماسه سنگهای قدیمی وجود دارد که بیست سال پیش گربه ماهی دو متری در آن صید شده است. امسال برای اولین بار ماهیگیری با قایق ، بارگیری و صید ماهی در اینجا مجاز بود. امسال یک فرصت بزرگ برای تلاش برای صید یکی از این ماهی های بزرگ است. “واگنر در مورد اهداف خود در این برنامه توضیح داد.

وی ریچارد کنوپاسک ، صاحب یک فروشگاه ماهیگیری در پردوبیس را برای کمک به او در معرفی آبهای محلی برد. کونوپاسک با اشاره به حوضچه های واگنر یکی پس از دیگری اعتماد کرد: “من از سه یا چهار سالگی به عنوان پسر کوچک با پدرم به اینجا آمده ام.”

یک ماهیگیر از پردوبیس افزود: “من فکر نمی کنم در منطقه آبی وجود داشته باشد که من ماهی نگیرم.”

در پایان ، واگنر یک گودال ماسه ای بزرگتر از حد بزرگ در نزدیکی نیروگاه Opatowice انتخاب کرد. وی به ویژه از علف ها ، بوته ها و درختانی که مانع آب می شوند و شرایط مناسب گربه ماهی را ایجاد می کنند ، تمجید کرد. واگنر گفت: “من مدتهاست می دانم که ماهی های عظیم می توانند در آبهای کمی پنهان شوند که مردم هیچ تصوری از آنها ندارند.”

در جعبه شن و ماسه او همچنین با یک ماهیگیر ملاقات کرد ، که از او در مورد تجربه خود با آب محلی پرسید. “سال گذشته ، وقتی شصت ماهی کپور را می کشیدم ، گربه ماهی مرا برای آن برد. یک ردپای 32 سانتیمتری روی کپور وجود داشت. “یک ماهیگیر محلی به واگنر گفت که فکر می کند آب واقعاً ماهی های عظیمی را پنهان کرده است.

دو ساعت پس از اضافه شدن طعمه اول ، علاوه بر طوفان ، اولین شلیک نیز انجام شد. واگنر هنگامی که موفق شد یک گربه ماهی بزرگ را به داخل قایق بکشد ، گفت: “شکوه. حدود صد و هشتاد ، من از این ماهی بسیار خوشحالم” ، وی آن را بوسید و دوباره در آب رها کرد. اما این برای او کافی نبود ، او در پردوبیس ماند و نتیجه داد. “من مدت زیادی است که به آب جالبی مانند این گودال ماسه ای برخورد نمی کنم. به هر حال قدیمی است ، شما می توانید ببینید که ساحل بیش از حد رشد کرده ، آب چقدر تمیز است ، چمن های موجود در آب. او آب بسیار زیبا و بسیار جادویی است که پس از یک ماهی بزرگ بدبو می شود “، او این مکان را توصیف کرد و برای لحظه ای آن را روشن کرد. میله به شدت به واگنر متمایل شد و قبل از اینکه ماهی را روی قایق بکشد ، او را پادشاه سنگ ماسه سنگ فراموش شده می خواند. اندازه گربه ماهی 197 سانتی متر است.

سپس واگنر به منطقه آب دیگری در منطقه پردوبیس رفت و او همچنین یک ماهی بزرگ به او داد. با این حال ، یک نمایش جذاب می تواند بسیاری از ماهیگیران را به مکان های نشان داده شده جلب کند ، صاحبان آهنگ از آن ترسیده اند. “ما انتظار حمله ماهیگیرانی را داریم که می خواهند ماهی را بگیرند و با آن عکس بگیرند. ما به زودی منطقه را می بندیم. ” در حال حاضر ، اتمام بزرگراه D35 مانع این هدف می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *