سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

قفل کردن شماره ها: بیمارستان ها شلوغ هستند ، اما تعداد تازه آلوده شده کمتر است

[ad_1]

اعداد ویروس کرونا کمی خوش بینانه هستند. آنها پیشنهاد می کنند که در آینده نزدیک می توانیم از اوج موج کنونی بیماری های ویروسی کرونا رد شویم.

به طور خاص: به اصطلاح شماره تولید مثل اساسی R به زیر 1 رسید ، این بدان معنی است که هر چک آزمایش مثبت کمتر از یک نفر را آلوده می کند.

و تعداد فعلی عفونت های جدید ویروس کرونا در مقایسه با هفته گذشته در حال کاهش است. لادیسلاو دوشک ، مدیر انستیتوی اطلاعات و آمار بهداشتی ، روز گذشته به رادیو چک گفت: “ما در یک نقطه عطف هستیم.”

بیمارستان کامل

با این حال ، بیمارستان هایی که بسیاری از آنها در حال حاضر در حد توان خود هستند ، برای چند روز دیگر پر از افرادی می شوند که نمی توانند به تنهایی در خانه با پوکی استخوان مبارزه کنند.

با این وجود هفته آینده بار بیمارستانها رو به کاهش خواهد بود. با این حال ، این ممکن است در همه مناطق اعمال نشود ، زیرا موج ویروس کرونا از قسمت غربی کشور به موراویا می رود.

چک ها در خانه “ساکت” شدند

به گفته گوگل ، جمهوری چک پس از اعلام تعطیلی مناطق و تشدید اقدامات دیگر از ابتدای ماه مارس ، در واقع ترافیک خود را در خارج از خانه کاهش داده است.

در حالی که آنها جمعه قبل از محاصره 29٪ کمتر در محل کار بودند ، جمعه گذشته پنج درصد دیگر حضور در جلسه کاهش یافت. به همین ترتیب ، مردم سفر با وسایل حمل و نقل عمومی یا پیاده روی در پارک ها را محدود می کنند.

بر اساس اطلاعات اداره راهداری و راهداری و پلیس ، ترافیک در بزرگراه ها در اولین روز پس از برقراری تعطیلی منطقه حدود پانزده درصد کاهش یافته است.

از غرب به شرق

با نگاهی به مناطق جداگانه ، معلوم می شود که اوضاع در حال بهبود است ، به ویژه در بخش غربی جمهوری که در هفته های اخیر بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته است. اما این مشکل تا حدی به شرق جمهوری گسترش یافته است.

اکنون کاهش تعداد عفونت های جدید نسبت به پایان فوریه در چهل و دو منطقه نشان داده شده است. برعکس ، در سی و پنج نفر از آنها وضعیت در ده روز گذشته بدتر شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *