سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

قطارهای سریع به موراویا قفل های حریف را منحرف می کنند. آنها در ماه آوریل شروع می شوند

[ad_1]

سازه های بزرگ حمل و نقل طبق برنامه از ابتدا حفاری می شوند. هم راهرو اصلی از پراگ به برنو و هم تعدادی از خطوط اتصال در منطقه را لمس کنید. “تمام این ساخت و سازها به تعداد زیادی خاموشی و معرفی برنامه های خاموشی نیاز دارد. و نه تنها در حمل و نقل ریلی منطقه ای بلکه بین شهری نیز که توسط وزارت حمل و نقل سفارش می شود. بنابراین تنظیم تعدادی از اتصالات لازم است و در ارتباط با سفارشات ایالتی در راهرو اصلی راه آهن تا اتصالات هرچه بیشتر به هم متصل شوند. “معاون فرماندار میشال کورتیش گفت. برنامه های خاموشی باید در اسرع وقت منتشر شود تا مسافران بتوانند برای من آماده شوند.” بعد از تمام اطلاعات ، جدول زمانی منطقه ای تغییر یافته نیز در موتورهای جستجو برای شهرداران معرفی می شود و در وب سایت منطقه ارائه می شود. من می دانم که این یک عارضه برای مسافران خواهد بود ، اما جایزه یک قسمت مدرن از راهرو خواهد بود ، که اکنون یک پلاگین از طریق شبکه است “، گفت Cortisch.

ارتباطات کمتری وجود خواهد داشت

قطارهای راه دور بین پراگ و برنو توسط کارگران راه آهن از طریق منطقه ویسوشینا هدایت می شوند. “با توجه به کاهش ظرفیت بخشهای تعمیر شده خط ، ما قصد داریم قطارهای هواپیماهای راه آهن و EuroCity را در خط Ex3 در بخش بین پراگ و برنو در مسیر Havlíčkův Brod از 6 آوریل و تنظیم جدول زمانی Ostrava و والاشیا و خطوط بیان R18 و R19 از پراگ از طریق keská Trebova به Brno و از طریق Olomouc به اسلواکی. در عین حال ، جدول زمانی اتصال قطارهای منطقه ای نه تنها توسط Pardubice ، بلکه همچنین توسط Prseluc ، Moravan ، Choces یا Svitavi تنظیم می شود. ” تمام قطارهای منطقه ای بین Chocní و Česká Třebová از 4 مه جای خود را به اتوبوس می دهند. Netolický افزود: “مرحله اول این تعطیلی برای 4 دسامبر 2021 برنامه ریزی شده است ، اما نوسازی خط در سالهای آینده ادامه خواهد یافت.” نوسازی خط منسوخ بین Usti nad Orlici و Brandis nad Orlici باید با هدف افزایش سرعت قطارها و افزایش ظرفیت مسیر از 4 مه آغاز شود.

نوسازی و ردیابی مضاعف بخش Pardubice – Rosice nad Labem – Stéblová در مسیر Pardubice به Hradec Králové همچنین در برنامه ها “صحبت” خواهد کرد. حمل و نقل جایگزین اتوبوس از اواخر ماه مه تا اواسط ماه نوامبر در بخشهای Pardubice hl.n. – Pardubice – Rosice nad Labem و Pardubice hl.n. “ما گریه می کنیم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *