سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

قبل از تور چادر می گوید ، پس از 35 سال اقامت در كابات ، من كر و لال هستم

[ad_1]

رادک هورچیک تمام دوران فعالیت گروه معروف چک Kabát را در پس زمینه گذراند. او به عنوان یک درامر ، منطقاً هنگام برگزاری کنسرت ها به پشت می نشیند و در عین حال دوست ندارد در رسانه ها ظاهر شود.

“من محبوبیت را دوست ندارم ، درگیر هیچ کاری نمی شوم. من دوست دارم طبل بزنم ، نه اینکه فیلم و مصاحبه تلویزیونی بگیرم. من آرامش خود را ترجیح می دهم. “هورویس در تراس خانه اش در دوبی در تپلیسه لبخند زد. همه در اینجا او را با این اسم مستعار می شناسند.

سرانجام ، او با دنیک صحبت کرد و حتی در مقابل سردبیر قرمز Ferrari Testarosa خود در مقابل سردبیر لاف زد.

چه مدت است که با کبات کنسرت ندارید؟
در اولین شنبه ماه جولای ، ما برای اولین بار در یک سال و نیم در یک جشنواره در اسلواکی بازی کردیم. حدود دو ماه دیگر برای بازگشت سکو آماده می شویم. برخی اشتباهات وجود داشت ، اما همانطور که می گویم: من آن را اشتباه نگرفتم ، به گونه دیگری بازی کردم.

حالا که شما به یک تور به نام Circus Coat می روید ، این ایده چگونه بوجود آمد؟
ما توسط دولت خود ، که اقدامات مختلفی را اعلام می کند ، مجبور به این کار شدیم و در پایان بهار به نظر می رسید که فقط برای هزار نفر در تابستان کنسرت امکان پذیر است. به همین دلیل یک چادر سیرک اختراع کردیم که چنین ظرفیتی خواهد داشت. افراد بیشتری از قبل مجاز هستند ، اما ما نمی خواهیم دوباره این مورد را تغییر دهیم. ما قبلاً دو بار تور پاییزی استادیوم را به این روش لغو کرده ایم.

آیا ایده سریع یک تور جدید به دلیل کمبود بازی ایجاد شده بود یا انگیزه اصلی آن بود؟
هر دو! من می خواهم بازی کنم و پول آن را داشته باشم. داشتن پول برای موسیقی بهتر از رفتن به یک کارخانه و مونتاژ قفل است. من یک قفل ساز آموزش دیده هستم ، اما دیگر نمی توانستم این کار را انجام دهم.

کت سیرک 2021
تاریخ: 24 ژوئیه تا 23 سپتامبر 2021
گروه کابات معمولاً در اطراف سالن های بدنسازی یا استادیوم ها می گردند.  اکنون در تابستان با یک چادر سیرک به نام Cirkus Kabát تور می رود.منبع: عکس: بایگانی کابارجولای: 24. نیمبورک ، 27. ملادا بولسلاو ، 29. پیدا کردن ، 31. Hradec Králové.
آگوست: 3. Olomouc ، 5. Opava ، 7. Ostrava ، 10. Havíavov ، 12. Frýdek-Místek ، 14. Přerov ، 17. Zlín ، 19. Znojmo ، 21. Brno ، 24. Jihlava ، 26. Třebíč ، 28. ریزش ریشه، 31. لیبرسک.
سپتامبر: 2. اوستي ناد لابم ، 4. تپليس ، 7. چوموتوف ، 9. كارلووي واري ، 11. پلزن ، 14. پيسك ، 16. شسكه بوداژوويسه ، 18. تابور ، 21. كلادنو ، 23. پراگ.

اما شما توانستید اولین طبل های خود را بسازید ، نه؟
درست است. من اولین مجموعه طبل هایم را خودم از ورق های آلومینیومی که در کارخانه داشتیم تهیه کردم. در زمان کمونیست ها شنیدم که همه چیز همه چیز است ، بنابراین آنها را گرفتم و از آنها طبل ساختم و اولین آلبوم Má jí motorovou را روی آنها ضبط کردم.

آیا شما علاقه مند به بازی چادر برای هزار نفر هستید؟ به هر حال ، اخیراً شما در سالن های هاکی یا استادیوم های فوتبال گشت و گذار می کنید. چگونه منتظر این تغییر هستید؟
من مشتاقانه منتظر آن هستم زیرا مردم به ما نزدیکتر خواهند بود. بیشتر سرگرم کننده خواهد بود در استادیوم ها همه چیز بزرگ و دور است. اولین کنسرت در 24 ژوئیه در نیمبورک در انتظار ما است و ما یک هفته قبل کل نمایش را در این چادر آموزش خواهیم داد.

مقایسه دیگر. شما معمولاً با 10 تا 15 توقف به یک تور می روید ، اکنون 27 مورد از آنها را برنامه ریزی کرده اید. چگونه انجام می شود؟
ما پدربزرگ هستیم ، نمی دانم چه کسی اول ترک تحصیل می کند. من حدس می زنم خودم و باسیست میلان شپالک. وقتی همه چیز را درون آن گذاشتم ، بعد از یک ساعت و سه چهارم دست و کل بدنم درد گرفت. دست و پاهایم را فشار می دهم و باید دوباره آواز بخوانم. کار سختی حتی برای نفس کشیدن است. من حتی یک آهنگ کامل خواندم: “ما دوباره در اسکله هستیم”. این یک مزخرف وحشتناک بود که خواننده جوزف به من گفت و مرا ترک کرد تا خودم آن را بخوانم. خوشبختانه ما آن را در کنسرت ها اجرا نمی کنیم.

آیا قبل از نمایش ترس دارید؟
نمایش! در کنسرت ها برای سه آهنگ اول لرز می خورم و بعد می افتد.

رادک هورچیک درامر کابات در کنسرت با هورویس تماس گرفت.رادک هورچیک درامر کابات در کنسرت با هوروایس تماس گرفت.منبع: عکس: بایگانی کابات

کدام کنسرت را بیشتر به یاد می آورید؟
خاطره مورد علاقه من Vypich است که 70،000 نفر در آن زندگی می کردند و دیگ بخار خوبی بود. در غیر این صورت ، من شخصاً در پانزده سال پیش در آخرین کنسرت ACDC شرکت کردم و تسلیم نمی شدم. توی دیگ بودم و فکر می کردم دارم له می شوم. پاها و کمرم درد می کند.

چگونه در کوید زنده ماندید؟
بعضی اوقات در استودیو بودیم و سرانجام ضبط می کردیم. در غیر این صورت ، من در یک میخانه نشسته بودم و منتظر رعد و برق خیالی بودم.

صبر کنید ، کدام میخانه؟ در پایان ، همه آنها باید بسته شوند …
یک الکل باهوش همیشه مدیریت می کند (می خندد).

شما در واقع میخانه ای را در تپلیس اداره می کنید ، نه؟
بله ، من یک میخانه با یکی از دوستانم دارم و باشگاه راک Knak در بالا تصعید می شود. میخانه باز است ، اما این باشگاه در تابستان تعطیل است. ما در پاییز خواهیم دید که دولت ما با چه چیزی ظاهر خواهد شد. میخانه برای من یک سرگرمی است ، نه درآمد. من همیشه می خواستم یک میخانه داشته باشم ، کاری که در پنجاه سالگی انجام دادم.

آیا شما واکسینه شده اید؟
او رفته است ، من می خواهم آزاد به میخانه بروم. ما همچنین به تور می رویم و اگر کسی در گروه یک عروس کوهی پیدا کند ، باید قرنطینه کنیم و کار تمام شد. آنها ما را مجبور به انجام همان کار می کنند ، بنابراین همه ما در گروه واکسینه می شویم.

شما مجبور به تور جدیدی برای رکورد جدید در سال 2020 بودید. سپس آن را به امسال و در آخر بیشتر به 2022 موکول کردید. آیا حداقل کل رکورد را ثبت کرده اید؟
موسیقی ضبط شده است اما ما منتظر هستیم تا شعر شعر را بسازد. او هنوز هم می خواهد بجنگد ، بنابراین مدت زیادی طول می کشد. هیئت مدیره تا کریسمس خارج خواهد شد. او قبلاً چیزی در حدود 7 تا 8 متن نوشته است. ما 25 ترانه ضبط کرده ایم و او حدود 14 ترانه را شعر می دهد.

آیا درآمد خانواده شما در نتیجه آسیب دید؟
البته ما یک سال و نیم نیست که بازی کرده ایم. در آن زمان ، به ویژه برای تور لغو شده ، مقدار زیادی پول از دست دادیم.

رادک هورچیک درامر کابات ، هورویس را به یک اتاق تمرین در خانه اش در دوبی ، تپلیک فراخواند.  در خانه فقط طبل الکترونیکی وجود دارد.رادک هورچیک درامر کابات ، هوروایس را به یک اتاق تمرین در خانه اش در دوبی ، تپلیک فراخواند. در خانه فقط طبل الکترونیکی وجود دارد.منبع: دنیک / ولادیمیر مایر

درآمد دیگری غیر از بازی در گروه موسیقی دارید؟
ندارم ، فقط موسیقی دارم. میخانه ما خوشحال است وقتی که برای خودش درآمد کسب می کند و شاید برای آبجو من خیلی کم.

روز عادی شما چگونه است؟
وقتی بلند می شوم بلند می شوم ، تلویزیون را روشن می کنم ، بعد چیزی می خورم و می روم یک آبجو. سپس وقتی بدنم به من می گوید به خانه می روم.

35 سال درامر بودن در یکی از معروف ترین گروههای کشورمان چگونه است؟
به تو چه بگویم ، من احمق و کر هستم. این سرنوشت یک درامر در کبات است. (خنده)

دوست دارید بعد از این همه سال در یک گروه موسیقی بازی کنید؟
من هنوز خوشحالم ، فقط مشکلات سلامتی دارم. من آرنج تنیس دارم و قبل از بازی آمپول می زنم تا ماندگار شود.

در واقع چگونه در سال 1986 وارد گروه شدید؟
کت از دو سال پیش وجود داشت ، اما طبل نوازان به نوبت ادامه می دادند. یک روز پسران گروه در اتاق تمرین به نزد برادرم آمدند که وی نیز طبل می نواخت و من آنجا را زدم. از من سال شد که آیا می توانم سریع بازی کنم ، از یک کفش دو پا استفاده کنم و رم بنوشم. من سه بار بله گفتم و طبل کابات بودم. در غیر این صورت ، همه ما بهترین رم را نوشیدیم.

چرا سازهای کوبه ای را انتخاب کردید ، چه کسی شما را به سمت آنها آورد؟
برادرم یک گروه موسیقی داشت و وقتی آنها پس از تمرین برای یک آبجو رها کردند ، من هم برای او نشستم و شروع کردم به لذت بردن از او. من هرگز در هیچ مدرسه ای نرفته ام و معلم نداشته ام. من نمی توانم موسیقی انجام دهم. من در گروههای مختلفی مثل ACDC بازی کردم و سعی کردم مطابق آنها بازی کنم.

آیا در طول کار خود نیازی به استخدام معلم طبل احساس نکرده اید؟
نیازی به من نبود بیشتر در سن شانزده سالگی تمرین می کردم. من در Motorband بازی کردم و توسط گیتاریست Libor Matějčík خفه شدم ، من ساعتها با یک مترونوم کار کردم. از آنها متنفر شدم ، آنها به من لنز دادند. اما به لطف ماتیچیک و برادرم بازی را یاد گرفتم. زیر نظر کمونیست ها کنسرت زیادی برگزار نمی شد ، آنها فقط تمرین می کردند ، بنابراین من در اتاق تمرین بسیار حبس شده بودم و مشغول کار بودم.

امروز چند وقت تمرین می کنید؟
فقط وقتی مشکل شود. وقتی ما یک رکورد آماده می کنیم یا به تور می رویم ، من خیلی تمرین می کنم. در غیر این صورت دیر رسیدم ، ذاتاً وحشی هستم.

همانطور که Libor Matejczyk در Motorband بود ، آیا در کابات مسابقه موسیقی برگزار می شود؟
احتمالاً گیتاریست Ota Váňa ، او کار می کند. اما این خیلی سختگیرانه نیست. من کنسرتهایی را با مترونوم اجرا می کنم زیرا چراغ ها به آن متصل هستند. و مهمتر از همه ، هیچ کس نمی تواند من را در سرعت یا کم کردن سرعت آزار دهد ، زیرا گاهی اوقات یکی از این گروه مست است و دیگری هوشیار و دیگری سرعت می گیرد و دیگری سرعت خود را کم می کند. دیگر نمی توانند آن را به سمت من پرتاب کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *