سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

فرمانده جدید ذخیره فعال: هر کس باید کاری برای کشور خود انجام دهد

[ad_1]

به عنوان یک فرمانده فعال یک شرکت پیاده نظام ذخیره چه احساسی دارید؟
فقط اخیراً من یک فرمانده گروهان پیاده از رزرو فعال فرماندهی نظامی منطقه ای پردوبیس شدم. متأسفانه ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، ارتش جمهوری چک تمرینات نظامی برنامه ریزی شده را لغو کرد و بنابراین من در این مدت هنوز فرصتی برای ملاقات با واحد خود نداشته ام. البته ، من بسیاری از سربازان شرکت ما را از کارهای قبلی در ذخیره فعال می شناسم.

نقش یک ذخیره فعال در ارتش حرفه ای جمهوری چک را چگونه درک می کنید؟
برای من ، این نقش بسیار مهم است. ذخیره فعال بخشی کامل از ارتش است و من آن را به عنوان یک واسطه بین ارتش و محیط غیرنظامی می بینم. همانطور که قبلاً شناخته شده بود ، دو نوع ذخیره فعال وجود دارد – شرکتهای پیاده در فرماندهی نظامی منطقه و واحدهایی که در ساختار واحدهای نظامی ادغام شده اند. وظیفه اصلی ما محافظت از سایتهای مهم برای دفاع از دولت در قلمرو واگذار شده است. چنین جسمی می تواند به عنوان مثال منبع آب آشامیدنی ، نیروگاه یا یک نهاد دولتی باشد. ما در حال آماده سازی برای مقابله با شرایط مختلف بحرانی هستیم که نیاز به تکمیل ظرفیت موجود ارتش است.
برای من مفید است که علاقه مندان به جمعیت غیرنظامی می توانند به لطف یک ذخیره فعال ، بدون نیاز به ترک حرفه غیرنظامی خود ، محیط نظامی را بشناسند. افرادی که دوره ابتدایی خدمت سربازی ندارند این فرصت را دارند که فعالیت های مربوط به مشکلات نظامی را امتحان کنند. من معتقدم که این نیز شکل عالی تبلیغات برای ارتش است. از تجربه من ، من می دانم که زنان و مردانی که نسبت به دفاع از کشور ما بی تفاوت نیستند و آن را به عنوان یک وظیفه میهنی می پذیرند ، در برابر ذخیره فعال پاسخگو هستند. می توان گفت که خدمات در ذخیره فعال از آن جمله سرگرمی آنها است.

چگونه موفق می شوید یک حرفه مدنی را با یک سرویس ذخیره فعال ترکیب کنید؟
من یک شاعر هستم – و مدیر دبیرستان خصوصی لتوگراد. بنابراین نمی توانم از کار نکردن شکایت کنم. یکی از دلایل پیوستن من به بایگانی فعال ، دستیابی به ایده های دیگر و فرصت تحقق خود در آنچه دوست دارم و به آن علاقه مندم بود. وقتی من به طور فعال برای تهیه نسخه پشتیبان آموزش می بینم ، سبک زندگی من تغییر می کند و این به من کمک می کند تا برای کار خود در بخش مدنی انرژی بگیرم. علاوه بر این ، به عنوان مدیر ، می توانم برخی از اختیارات خود را به همكاران تفویض كنم كه در زمان غیبت از من نمایندگی خواهند كرد. بنابراین برای من آسان تر از این است که اگر یک مربی منظم باشم.

چرا تصمیم گرفتید به ذخیره فعال بپیوندید و در چه سالی بود؟
من سعی کردم زمانی در سال 2010 وارد ذخیره فعال شوم. با توجه به شرایط موجود در آن زمان ، حتی نتوانستم موفق شوم و خواستار عضویت مجدد در سال 2018 شدم. من این کشور را دوست دارم و فکر می کنم مخصوصاً همه برای سرزمین مادری خود داشته باشند. برای انجام کاری. من نسبت به دفاع از میهن خود بی تفاوت نیستم و لذت بردن از وقت ، انرژی و آسایش برای کمک به دیگران بسیار خوشایند است.
آرزوی من این بود که چگونگی عملکرد آن را در ارتش دموکراتیک امتحان کنم. بنابراین ، حتی در زمانی که من برای پشتیبانی لجستیکی شرکت پیاده از ذخیره فعال فرمانده دسته بودم ، در طول تمرین به طور داوطلبانه وظایف اصلی را پشت سر گذاشتم. من آن را به عنوان یک تجربه عالی پذیرفتم و در عین حال آمادگی نظامی خود را ارتقا دادم.

محیط فوری شما چگونه فعالیت ذخیره فعال و این واقعیت را که از سمت ذخیره فعال به سمت فرماندهی شرکت پیاده نظام قیام کرده اید ، درک می کند؟
خانواده ام به سبک زندگی من عادت کرده اند. در خانه و محل کار ، آنها کاملاً به تصمیم من برای عضویت در ذخیره فعال احترام گذاشتند. من حتی یک پسر دارم که یک سرباز حرفه ای است و در پایگاه هوایی چاسلاو خدمت می کند.

درباره واحد خود بیشتر بگویید؟ چه تعداد پرسنل دارید ، چه تعداد زن در این واحد دارید و در چه موقعیت هایی کار می کنند؟
شرکت پیاده نظام از ذخیره فعال ستاد نظامی منطقه ای پردوبیس تقریباً 100 سرباز دارد. هفت زن در این شرکت وجود دارد. این زنان موقعیت های زرهی ، کماندار ، انباردار و پیراپزشک را اشغال می کنند. در آینده ، من می خواهم سربازی را برای سمت فرماندهی لشکر امنیتی لجستیک معرفی کنم که از زمان انتصاب من به عنوان فرمانده شرکت ، هیچ فرماندهی ندارد.

آیا فکر می کنید مدت آموزش پیاده نظام کافی است؟ آیا می خواهید چیزی را تغییر دهید؟
تمرینات نظامی هرگز به اندازه کافی برای یک ذخیره فعال وجود ندارد و از نظر من حتی طولانی تر است. در حالت ایده آل ، تمرینات دو هفته ای دو تا سه بار در سال وجود دارد و قبل از هر تمرین ، آموزش هفتگی اضافی برای سپاه فرماندهی وجود دارد. سربازان ذخیره فعال انتظار آموزش با کیفیت و فشرده را دارند. تلاش من این است که جذابیت بیشتری داشته باشم و در عین حال آنرا آماده کنم تا از نظر جسمی و روحی بیشتر طلب کند. من معتقدم که سطح آموزش نیز به دلیل اینکه بصورت متمرکز توسط ستاد مستقر در منطقه مدیریت خواهد شد ، ارتقا خواهد یافت. من حدس می زنم این اختلافات در سطح آموزش بین شرکت های مختلف را کاهش می دهد.

به دلیل اقدامات اپیدمیولوژیک ، تمرینات پشتیبان گیری فعال در قالب آموزش الکترونیکی آغاز شده است. شما برای آموزش در یک طرح آزمایشی شرکت کرده اید ، آن را چگونه ارزیابی می کنید؟
متأسفانه ، این تنها گزینه در این شرایط اپیدمیولوژیک بود. با این حال ، این روش کسب دانش می تواند علاوه بر تمرینات کلاسیک مناسب در آینده باشد. این یکی از گزینه های چگونگی تسلط بر نظریه است که زمان زیادی در طول آموزش عادی در منطقه آموزش وجود ندارد. یکی از این اشکال می تواند خودآموزی در منزل باشد که با یک امتحان پایان می یابد. در همین راستا ، ویروس کرونا ویروسی چیز جدیدی را به ما آموخته است که امسال باید تمرینات نظامی را در این زمینه جایگزین ما می کرد ، اما من معتقدم که در سالهای آینده بخشی دائمی از آماده سازی نظری برای تمرینات نظامی خواهد شد.

استقرار ذخایر فعال در مبارزه با covid-19 نمی تواند در آینده منتفی باشد. تاکنون همه وظایف توسط سربازان حرفه ای انجام شده است. آیا اگر ظرفیت amad دیگر کافی نباشد ، آماده سوار شدن هستید؟
همانطور که قبلاً اشاره کردم ، سربازان شرکت پیاده نظام برای استقرار در شرایط بحرانی آموزش دیده اند و بنابراین من متقاعد شده ام که در صورت مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا ، آنها می توانند در برابر افتخار خود مقاومت کنند. من از طرف سربازان واکنش نشان داده ام که آنها برای اعزام احتمالی آماده هستند و مایل به کمک هستند. از این گذشته ، آنها خود هیچ انتظاری نداشتند و سعی کردند تا آنجا که ممکن است کمک کنند ، به عنوان مثال با دوختن حجاب برای آتش نشانان ، خانه های بازنشستگان یا بیمارستان ها.

سال آینده ، علاوه بر تمرین Hradba ، یک رویداد عالی در انتظار شما است ، اعطای عنوان افتخاری Ensign Karel Bezdicek. چگونه منتظر این اتفاق مهم هستید؟
بی صبرانه منتظر آن هستیم. اگر هر چیزی جزئی جدایی ناپذیر از ارتش باشد ، پیوندی با سنت است. من می خواهم آن را به زبان دیگر بیان کنم: “ارتشی که به قهرمانان احترام نگذارد ، در صورت نیاز ، در خطر نبودن آنها است.” من معتقدم تا زمانی که عنوان افتخاری به شرکت پیاده نظام واگذار نشود ، اوضاع اپیدمیولوژیک در جمهوری چک به طور قابل توجهی بهبود می یابد و این عمل با وقار و با افتخار انجام می شود. خوشحال خواهم شد اگر عالی ترین نمایندگان نیروهای مسلح نیز در این رویداد شرکت کنند. (tke)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *