سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

فاجعه در پولیچکا: مردی به درون یک حوضچه پرید و سعی کرد راننده را از کامیون خارج کند

[ad_1]

پس از اینکه یک کامیون یدک کش مملو از سنگفرش صبح روز جمعه نرده را شکست و در یک برکه قرار گرفت ، اولین کسی بود که واکنش نشان داد. او اتفاقاً در همین نزدیکی بود. بعداً یک راننده کامیون که درست پشت کامیون تصادف رانندگی می کرد به او کمک کرد.

“من به عنوان تنها ناظر ، برای نجات جان ها و اینکه این افراد وجود دارند ، به آب پریدم. فقط راننده کامیون دیگری به من کمک کرد. سوار کابین اتومبیلی شدم که در حال غرق شدن و جوشیدن بود. من سر راننده آسیب دیده را بالای آب نگه داشتم و اقدام به احیا کردم. هیچ کس برای جایگزینی من ، کمک به من ، برای خیس شدن نیامده است “، شرح دقیقه های طولانی جیری کالودا از Polichka است.

او اعتراف می کند که بعد از چند دقیقه در آب سرد دیگر نمی تواند دستان خود را احساس کند. خوشبختانه آتش نشانان حرفه ای فاصله زیادی با دریاچه Polski در Polichka ندارند. “ساعت 10.22 ما گزارش داده بودیم كه حادثه را ترك كرده و ساعت 10.25 واحد در محل بود. یکی از آتش نشانان هنگام رانندگی لباس پوشید تا بتواند بلافاصله به درون آب بپرد “، سخنگوی آتش نشان وندولا هوراکووا توضیح می دهد.

در اینجا درباره این حادثه دلخراش نوشتیم:

بعد از اینکه جیری کالودا به دریاچه پرید ، او داخل کابین ماشین تصادف شد. او واقعاً موفق شد سر راننده را احساس کند و آن را سرپا نگه دارد. هوراکووا افزود: “آتش نشانان رانندگان را از کابین نجات دادند و بلافاصله با امدادگران احیا را احیا کردند.”

با وجود همه تلاش ها ، راننده کامیون درگذشت. “شما احساس ناامیدی ، درماندگی می کنید. شما کاملا خسته روی زمین جامد صعود می کنید و ماشین خود را می بینید ، و دو نفر دیگر نیز کاملاً برای قراضه پارک شده اند. در این مرحله ، زندگی شما سقوط خواهد کرد. شما یک انسان ، یک ماشین نابود شده را نجات ندادید ، کار من چیست؟ ” یک فرد مستقل از Polichka در تصادف اتومبیل مورد نیاز کار خود را از دست داد. او ادعا می کند که دوباره این کار را می کند و به درون حوضچه می پرد تا سعی کند راننده را نجات دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *