سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

فاجعه برف: آتش نشانان کامیون های گرفتار و همچنین یک آب پاش را نجات دادند

[ad_1]

NÁCHODSKO: به عنوان مثال ، مشکل ترافیک در جاده 33 نزدیک روستای ویسوکوف است که تقریباً 30 کامیون در تپه ویسوکوفسکی گیر کرده اند و مانع عبور و مرور در بخشی از جاده می شوند.

آیا عکس های جالب برفی دارید؟ آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید.

یک جهت حرکت تحت تأثیر رویداد قرار می گیرد. عبور از ناخود نیز دشوار است ، جایی که کاروان اتومبیل ها در مسیر لهستان بسیار کند حرکت می کنند.

JIČÍN: بیش از 15 سانتیمتر از برف جدید ، سفر در منطقه جیسین را به خصوص برای رانندگان امروز صبح ناخوشایند کرده است. سمپاش های تیغه ای به مدت دو ساعت در منطقه جیسین در حالت آماده باش قرار دارند. یاروسلاو چیپرا از مرکز نگهداری جاده های یچین گفت: “ما سعی می کنیم بیشتر واحدها و دو برابر را درمان کنیم ، همه جاده ها قابل عبور هستند.” اوضاع در سوبوتکا مشکل ساز است ، جایی که کامیون ها همچنان روی تپه بوس پارک شده اند. یاروسلاو چیپرا خاطرنشان کرد که مسیرهای برف در جاده های درجه یک باقی مانده اند ، زیرا نمک به دلیل یخ زدگی کم اثر است. پیش بینی می شود که در منطقه جیسین تا ساعت 12 برف ، منهای هشت درجه در صبح اندازه گیری شود. توزیع کننده اتوبوس میلان ماش برای BusLine Semily در جیسین اضافه کرد که حمل و نقل اتوبوس نیز بدون مشکل است و تا 30 دقیقه تاخیر کلاسیک دارد.

TRUTNOVSKO: سیلاب های جدید برف منطقه Trutnov را پوشانده است ، همچنین باعث ایجاد عوارض در حمل و نقل می شود. به عنوان مثال ، در مسیر اصلی بین Trutnov و Yaromer ، صبح روز دوشنبه با یک کامیون گیر کرده بین ویشینکا و کوکبره ترافیک مسدود شد.

KRÁLOVÉHRADECKO: از نیمه شب امروز ، آتش نشانان حدود بیست رویداد را ثبت کرده اند ، از جمله شش حادثه رانندگی و سه کمک فنی مربوط به آب و هوا – در نزدیکی Cherven Kostelets ، آتش نشانان ناهود یک قطره غرق شده را نجات دادند ، در نزدیکی تیم هابرینا یارومر یک درخت افتاده را از جاده و در خارج کرد سالن های ورزشی بادی جدید Bydzhov.

در مجموع هفت نفر در تصادفات رانندگی امروز مصدوم شدند که پنج نفر از آنها در تصادف سه ماشین در Solnice دچار سانحه شدند. پس از یک مصدومیت ، دو وسیله نقلیه در Svatojánský Újezd ​​تصادف کردند و یک تصادف با دو وسیله نقلیه در جاده 11 پوندی در دور پیچ Hřibsko رخ داد. خوشبختانه سایر حوادث آسیب ندیده اند.

هوای زمستان هم فرار نکرد منطقه پردوبیس. رانندگان هنگام رانندگی در منطقه باید صبور و محتاط باشند. در غیر این صورت ، سفر آنها می تواند به یک برخورد جاده ختم شود. به گفته رانندگان ، بدترین حالت صبح هنگام در جاده های اطراف Moravská Třebová و Litomyšl بود.

آتش نشانان منطقه پردوبیس روز دوشنبه بیشتر اتوبوس ها و کامیون ها را نجات دادند. به عنوان مثال ، در نزدیکی Ceska Trebova ، جاده I / 14 صعب العبور بود ، چهار كامیون در اینجا گیر كردند. علاوه بر این ، واحدها یک کامیون را در نزدیکی ویسوکو میتو و همچنین در جاده بین لتوگراد و شدیوتس یدک کشیدند. در روستای پوستینا ، آتش نشانان اتوبوس را نجات دادند و در روستای هارتینکوف ، اتوبوس توسط چرخ های عقب در یک خندق گیر افتاد. آتش نشانان با همکاری یک راننده تراکتور محلی او را بیرون کشیدند. اکنون ، در نزدیکی روستای Stare Jesenchani ، این واحد در حال نجات یک کامیون است. حوادث بدون آسیب بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *