سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس: چوس دوباره در حال نوشیدن آبجو است. شناور روان بود

[ad_1]

گردش گروهی کوچکتر برای عموم و چشیدن آبجو – این برنامه ای بود که روز جمعه ده ها نفر از مردم محلی و اسکی بازان را به خود جلب کرد. سپس موسیقی سنتی محلی بادی Choceňačka هم برای گوش دادن و هم برای رقص نواخت. و همه بازدیدکنندگان تمام عصر و عصر این واقعیت را جشن گرفتند که این شهر دوباره آبجو دارد.

شهردار سابق لادیسلاو والتر پدر ایده بازگشت نوشیدنی طلایی به چوچن است. به موقع تحقق رویای خود ، او دو همراه به نام های جیری کارلیک و جیری کوتلوشر پیدا کرد. هر سه علاقه مند شرکت Pivovar Choceň را در ماه مه سال 2020 تأسیس کردند و با هم تولید آبجو را مستقیماً به محل کارخانه آبجوسازی سابق برگرداندند. والتر توضیح داد: “جایی که تقریباً 40 سال پیش به پایان رسید ، لازم بود که دوباره شروع شود و دوباره ادامه یابد ، به طور خلاصه ، برای بازگرداندن هدف اصلی ساختمان و کاردستی محلی.”

ما قبلا در مورد نوسازی کارخانه آبجوسازی در Chocheň نوشتیم:

یک ماه پیش ، آبجوسازی به طور جدی توسط کشیش بوگدان گانچارسکی مورد برکت قرار گرفت و به مناسبت از سرگیری کارخانه آبجوسازی ، انتشارات جدیدی توسط مدیر موزه Orlike ، میشال هافمن منتشر شد. در کتاب جدید ، او تاریخچه تولید دم Choceň را ارائه می دهد.

آبجوهای جدید با برچسب Choceňské pivo Splávek. به گفته بنیانگذاران ، چنین نامی باید نزدیکی کارخانه های آبجو سازی به قایق سواری در رودخانه Ticza Orlice را به عنوان Choceň غالب تحریک کند. علاوه بر آبجوهای Pilsner ، آبجوسازی به تدریج انواع آبجو مانند آبجو با بالاترین تخمیر مانند APA ، STOUT یا IPA را ارائه می دهد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *