سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس / فیلم: افسران پلیس در منطقه Svitavi به تازگی به دفیبریلاتور متحرک مجهز شده اند

[ad_1]

پلیس دو میلیون تاج از منطقه Pardubice برای خرید دفیبریلاتور خارجی اتوماتیک (AED) ، مانیتورهای احیا ، الکترودهای آموزشی و آموزش دریافت کرد.

“از بودجه خودمان ، هفت کوله پشتی کاملاً مجهز تهیه کرده ایم که به همراه AED در وسایل نقلیه گشت زنی خط اول در منطقه پردوبیس قرار می گیرد. 17 دفیبریلاتور باقیمانده در وسایل نقلیه رسمی در سراسر منطقه قرار دارند ، بنابراین آنها عمدتا ما می توانیم از حضور مداوم خود در خیابان های مقابل سرویس نجات پزشکی منطقه پردوبیس تشکر کنیم “، سخنگوی پلیس ماكتا جانوفسكا گفت.

پس از مشورت با امدادگران ، مكان ها توسط پليس انتخاب شدند. گشت های خط اول متشکل از افسران پلیس آموزش دیده ، آموزش دیده و مجهز است که وظیفه آنها پاسخ فوری به موقعیت هایی است که زندگی ، سلامتی ، دارایی یا به طور مستقیم مجرم مسلح را به خطر می اندازد.

با این حال ، پلیس قطعاً جایگزین آمبولانس نخواهد شد. طبق شورای احیای چک ، ایست های قلبی تقریباً نیم میلیون نفر در سال را در اروپا تحت تأثیر قرار می دهد. این اتفاق معمولاً به طور غیر منتظره ، اغلب در سلامت و بدون علائم هشداردهنده اتفاق می افتد. کمک به افراد غیر متخصص بسیار ساده است. فقط با شماره اورژانس 155 تماس بگیرید و ماساژ قلب را شروع کنید.

از 30 ژوئن ، پلیس در منطقه ده ها تماس از طرف نجاتگران برای استفاده از AED داشت ، اما همیشه از آن استفاده نمی کرد. گاهی اوقات یک آمبولانس یا آتش نشانی به همان محل یا زودتر می رسند.

“در یک مورد ، همکاران بخش اورژانس و اسکورت نیز برای احیای کودک پس از افتادن در استخر که در آن از AED استفاده نکردند اما ماساژ غیر مستقیم قلب را انجام دادند ، اعزام شدند. تاکنون ، ما در چهار مورد از دفیبریلاتور با موفقیت استفاده کردیم ، “سخنگوی پلیس گفت.

“احیای افراد غیر متخصص شانس زنده ماندن قربانی را تا سه برابر افزایش می دهد و تأثیر عمده ای بر کیفیت زندگی قربانی دارد. و از آنجا که همیشه شخصی در نزدیکی وجود ندارد كه به اندازه کافی راهنمایی یا توانایی لازم برای شروع احیا را داشته باشد ، ما معتقدیم كه تجهیز وسایل نقلیه پلیس به تجهیزات AED راهی است كه باید در مسیر درست طی شود. “

چنین دفیبریلاتورهایی در سراسر کشور در مکانهای مختلف با تمرکز بیشتر مردم توزیع می شود تا بتواند مورد استفاده عموم قرار گیرد. کار با دستگاه ساده است و خود دستگاه به شما می گوید که چه کاری باید انجام دهید. یانوفسا افزود: “با این وجود ، این پروژه شامل آموزش تدریجی بیش از 600 افسر پلیس ما در زمینه کمک های اولیه است.”

ببینید که چگونه پلیس از یک دفیبریلاتور در یک اقدام واقعی برای نجات جان در فیلم استفاده می کند:

منبع: یوتیوب[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *