سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس / فیلم: آنها بدون تانک نخواهند ماند. آتش نشانان در بودیسلاو ماشین جدیدی گرفتند

[ad_1]

یک لیازکا قدیمی در مقابل ایستگاه آتش نشانی در بودیسلاو ایستاده است و بهترین سالهای آن گذشته است. آتش نشانان اعتراف می کنند که بیرون رفتن با او از قبل خطرناک بوده و برخی از رانندگی با این ماشین در زمستان ترسیده اند. در مجاورت بلافاصله خودروی آفرود موجود در زره پوش ، آن را جابجا و آماده یک تانک جدید کرد. توسط آتش نشانان حرفه ای از سوویتوی آورده شده است.

“ما از وسیله نقلیه جدید بسیار خوشحال هستیم. ما حدود ده سال است که برای یک ماشین جدید تلاش می کنیم و به شهرداری هشدار داده ایم که فناوری محلی در زمستان منسوخ شده ، نامطلوب و خطرناک است. اما روستا پولی برای تجدید تجهیزات پیدا نکرد ، بنابراین ما می خواستیم آبگرم را تعطیل کنیم. این واحد ظرف 25 سال بدون تانک خواهد بود. “گفت مارتین هگر ، آتش نشان از بودیسلاو.

با این وجود از روز جمعه ، یک ماشین آتش نشانی مرسدس بنز Atego CAS 15 در اتاق اسلحه پارک شده است. آتش نشانان حرفه ای تقریباً دوازده سال است که از آن در ایستگاه Moravska Trebova استفاده می کنند. آتش نشانان داوطلب در کل منطقه منتظر او بودند و این به تصمیم مدیر منطقه ای آتش نشانان بستگی داشت که آنها وسیله نقلیه را به او اهدا کردند.

“کاندیداها زیاد هستند ، ما کاندیداهای زیادی داریم. ما بودیسلاو را به دلیل پیشرفت در سطح هنر انتخاب کردیم. علاوه بر این ، واحد محلی در نظر گرفته شده است تا در حوادث جاده ای مداخله کند. این برای ما در این منطقه ضروری است “، توضیح می دهد یاروسلاو چرماک از خدمات آتش نشانی سویتاوی در منطقه پردوبیس.

آتش نشانان در بودیسلاو فقط به سمت آتش سوزی و تصادف نمی روند. به لطف زمین صخره ای اطراف روستا ، کار آنها سفر به افراد آسیب دیده نیز است. آنها سال گذشته چندین مداخله از این دست داشتند.

“ما واقعاً به واحدی در بودیسلاو احتیاج داریم. از ایستگاه لیتومیشل و از هلینسکو فاصله دارد. چرماک گفت: این منطقه تا منطقه Chrudim را طی می کند و دامنه سرزمینی زیادی دارد. این اتومبیل جدید همچنین برای مداخلات فنی در تولوچوی ماتالالی ایجاد شده است. هگر افزود: “اما برای نجات مردم و استفاده از دفیبریلاتور ، ما به رانندگی با یک ماشین کوچک که در زمینه هوشمندانه تر است ادامه خواهیم داد.”

سال گذشته ، آتش نشانان بودیسلاو درخواست ATV کردند ، اما موفق نشدند. منطقه و شهرداری از خرید چنین تجهیزاتی برای آتش نشانان داوطلب خودداری می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *