سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس: حرکت مردم در طبیعت را محدود کنید؟ مزخرف است ، برای تلفن های موبایل از کوه

[ad_1]

این استراحتگاه کوهستانی نیز تحت تأثیر مقررات جدید و دقیق دولت قرار گرفت که از روز شنبه به اجرا درآمد. بالابر تله کابین Sněžník که فقط برای عابران پیاده استفاده می شد نیز باید متوقف شود. آنها هیچ درکی از خریدهای دولتی ندارند.

“ما دیگر فرصتی برای صادر کردن خانواده ای که می خواهیم با هم در هوای تازه قدم بزنیم یا اسکی باز که فکر می کند سالم و منطقی است ، می خواهد از مراکز خرید ، شهرها خارج شود و زندگی عادی داشته باشیم ، صادر نمی کنیم. مرکز ما توانایی مدیریت آنچه را که از ابتدا منطقی بود ، برای بیرون بردن مردم به طبیعت ندارد “، رئیس بازاریابی توماس دراپال گفت:

“در همان زمان ، تعداد بازدید کنندگان در منطقه به آنچه ما عادت داشتیم نرسید ، تا ده برابر تعداد بازدید کننده کمتر است. پیروی از هرگونه اقدام یا توصیه ای کاملاً مشکلی نداشت. این یک مرحله کاملاً غیرضروری بود. هتل تا اطلاع ثانوی تعطیل است ، افراد “مسافرت های کاری” را در خود جای نمی داد. “سفرهای کاری در کوه انجام نمی شود ، امکان کار در کوه وجود ندارد. البته مگر اینکه این یک رویداد شرکتی باشد که البته اکنون نیز ممنوع شده است. در حال حاضر ، هتل ما کاملاً خاموش است و ما کسی را در خود جای نمی دهیم. ” تلفات کوهستانی پس از زمستان امسال بسیار زیاد خواهد بود.

توماس دراپال گفت: “این مانند هرجای دیگر ، یک فاجعه بزرگ است.”

مردم به کوه راه پیدا می کنند

یک پدیده جدید در پارکینگ های Dolni Morave مشهود است ، تعدادی کاروان وجود دارد. کسی که برای زندگی خود به حرکت و طبیعت نیاز دارد ، پشت سر آنها راه خود را پیدا خواهد کرد. همچنین می توانید تنها بمانید.

“ما اقدامات دولت را دنبال می کنیم. ما نه محل اقامت ، بلکه اجاره کوتاه مدت یک آپارتمان را فراهم می کنیم “، توضیح می دهد مالک مشترک یک ساختمان کوهستانی در کرالیچکو. آپارتمان ها ورودی خاص خود را دارند ، مسافران به هیچ وجه در داخل خانه ملاقات نمی کنند. در اینجا نیز آنها مقررات دولتی را معنی دار نمی دانند.

“محدود کردن حرکت مردم در طبیعت در کوهستان یک مرحله کامل توسط دولت ما است. من فکر می کنم بابیچ ، بلاتنی ، هاماشک و هاولیچک فقط در نمودارها و اعداد نشسته اند و اصلاً متوجه مردم نمی شوند. زیرا در غیر این صورت من نمی فهمم که چگونه دسترسی به حمل و نقل عمومی یا مراکز خرید محدود نیست “، این زن بازرگان استدلال می کند. مردم را به بازدید از کوه ترغیب نمی کند ، تبلیغ نمی کند. گزارش می شوند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *