سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس: املاک صد ساله در Anenské Studánce اخراج شد

[ad_1]

حشیش حرفه ای و داوطلبانه از سراسر منطقه به Anenské Studánka ، واحدهای محلی هلوویکوف می رسید. من یک مقاله در روستا می خواستم.

“وقتی اولین واحد به شهر رسید ، سقف ساختمان کاملاً شعله ور بود. آتش سوزی و همچنین قسمت اقتصادی ساختمان بسیار رایج بود. این ساختمان سقف های چوبی داشت و آتش به صورت شدید به گاراژ گسترش یافت. در داخل آن یک چهار چرخ ، موتور سیکلت و قوطی های قابل حمل و سوخت سوخته بود. هوراکووا گفت: “این زن تمام تلاش خود را می کرد تا از نظر الکتریکی مغرور باشد و سعی داشت از هش استفاده کند ، اما برای یک نفر به معنای واقعی کلمه یک جنگ بیهوده با شعله های آتش بود.”

حسیچی آتش سوزی را در ساعت 11.27 کنترل کرد. آهنگر یاروسلاو کوبیچک از کمیته زمین HZS stí nad Orlicí گفت: “ساختمان قدیمی حدود 100 سال قدمت دارد و اکنون علت آتش سوزی روشن خواهد شد.” همچنین یک برقکار از موسسه حمایت از جمعیت HZS ČR Lázně Bohdane also نیز دعوت شد تا جای خود را بگیرد.

خسارت وارده به این املاک 4.24 میلیون تاج برآورد شده است. “ما در مورد بدنه دودکش ، بازی کودکان و منحنی ها سر و صدا کردیم. ما علت واقعی آتش سوزی نیستیم ، اما قادر به گفتن درست آن نیستیم. ”کوبیچک افزود.

هنوز باید حشیش را در محل زنی که با نوه اش در داخل ساختمان در آتش سوزی قرار گرفته بود ، در اسید درمانی پیدا کرد. به کارکنان خدمات بیمه درمانی نیز اجازه داده شد که این امر باعث غنی شدن زن در محل شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *