سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس: امسال لیتومیول آبگرم مشروبات الکلی به کل جمهوری ارسال خواهد کرد

[ad_1]

“تعطیلات عمدتا” دسترسی از راه دور “خواهد بود. روز شنبه 24 آوریل ، از ساعت 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر ، چشمه های آبگرم اسپیریت را برای همه کسانی که به آنها علاقه مند هستند ارسال می کنیم. پخش زنده دو ساعته با عنوان Spa of Spirit in Every Ear ، مملو از مکالمات موسیقی Vaclav Zhmolik و Jan Smigmator با گروه خواهد بود. “

این برنامه توسط رادیو چک Dvojka پخش می شود و همچنین در یوتیوب و فیس بوک پخش خواهد شد. میهمانان واسلاو امولیک توسط پدران بنیانگذار میروسلاو بریدل و یاروسلاو ونکل ، معماران یوزف پلسکوت و دیوید وارا ، کاستلان پیتر ویس ، کارگردان رادوان لیپوس ، پاولینا کواپیلوا از جمهوری چک زیبا و هونزا کالین از 100 حیوان معرفی می شوند.

در گالری عکس به آخرین جشن واقعی Spirit Spa از سال 2019 نگاهی بیندازید:

از سوی دیگر ، سال گذشته این جشن برگزار نشد:

با این حال ، این شهر با یک فضای آبگرم زنده می شود. “در Toulovcovo náměstí ما در حال آماده سازی نمایشگاهی از عکسهای سالهای گذشته از زمان افتتاح فصل آبگرم در Litomyšl هستیم. Severová اضافه کرد ، بخشنامه آبگرم امسال خلاصه “چگونگی شروع همه چیز” را اعلام می کند و به صورت رایگان برای همه خانوارهای لیتومیول و شهرداری های یکپارچه ارسال می شود.

برای خانواده های دارای فرزند ، گالری شهرداری Litomysl یک داستان کارآگاهی از نیمکت های آبگرم تهیه می کند. قوانین بازی The Mystery of the Living Mummy در پایان ماه آوریل در وب سایت گالری ، Lázně ducha و شهر Litomyšl در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

درست مثل سال گذشته ، مهمانی Litomyšl در اوایل سپتامبر برگزار می شود. برگزارکنندگان ایده های Spa Spirit و طعم و بوی جشنواره Gastronomic MD Rettig را که امسال دهمین سالگرد تولد خود را نیز جشن می گیرد ، ترکیب می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *