سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس از آرشیو: بازسازی خانه پانسیون ورزشی همچنان ادامه دارد

[ad_1]

مهمان خانه دارای یک فعالیت استخر پر جنب و جوش است. Finex developerská به بازسازی ساختمان ادامه می دهد. اولین مهمانان باید امسال در اینجا بمانند.

پس از حدود یک سال وقفه ، کار ساخت و ساز ساختمان بازنشستگی ورزشی سابق از سر گرفته شده است. کار زیادی در انتظار کارگران است. فقط دیوارها و پارتیشن های محیطی از ساختمان اصلی باقی می مانند. “ما تمام عناصر افتتاحیه را به روز خواهیم کرد. پنجره ها و درها همچنین ساختمان را عایق بندی کرده و با سقف جدید کاملاً آن را می پوشانیم. تمام نصب ها نیز باید مجدداً نصب شوند. ” راه پله از سالن ناپدید می شود. “ما پله های موجود را به طبقه اول برمی داریم. ما یک راه پله جدید و اتاقهای دیگر در جلوی ساختمان اضافه خواهیم کرد “. توماس فدرنی در بازسازی توضیح داد.

نماینده شرکت Pardubice ایده تقریباً روشنی درباره شکل هر قسمت دارد. “در طبقه زیرین یک پذیرایی و یک اتاق ناهار خوری برای مهمانان محلی برای صبحانه وجود دارد. در طبقه بالا ما در حال برنامه ریزی یک اتاق مشترک با بیلیارد و تلویزیون هستیم “، فدرنی چشم اندازهای خود را توصیف می کند. همچنین باید در طبقه همکف غرفه ای وجود داشته باشد که در ماه های تابستان نیز به بازدیدکنندگان استخر خدمات دهد.

اتاق ها دچار تغییرات قابل توجهی می شوند. توماس فدرنی گفت: “ما در اتاقهای جداگانه حمام می سازیم.” مهمانسرای قبلی دارای این امکان مشترک بود. “یک هتل کلاس متوسط ​​در اینجا ساخته خواهد شد. اقامتی مدرن ، دلپذیر و تمیز با قیمت های بسیار مقرون به صرفه. توماس فدرنی قول می دهد که این برنامه هم به ورزشکاران و تیم های جوان و هم برای عموم مردم خدمت خواهد کرد. حدود چهل مهمان بی تکلف مجبورند در هتل جدید اقامتگاه ارزان پیدا کنند.

شرکت Finex developerská از Pardubice یک هدف مشخص دارد. او می خواهد از مهمانسرای سابق اسپورت هتلی بسازد.

کارگران پس از حدود یک سال وقفه کار خود را شروع کردند. چه چیزی جلوی کار را گرفت؟ “ما یاد گرفتیم که می توانیم برای بازسازی یارانه بگیریم. ما تحقیق خود را آماده کردیم و در بهار گذشته درخواست یارانه کردیم. “توماس فدرنی ، نماینده شرکت در پردوبیس توضیح داد. تازه در ماه نوامبر بود که آنها خبر رد درخواست کمک هزینه را دریافت کردند. فدرنی گفت: “این انتظار برای ما یک سال هزینه کرد.”

چندی پیش یارانه ای از طرف این شهر برای بازسازی استخر و پانسیون Sport اعطا شد. با این حال ، او آن را به دلیل پروژه دیگری رد کرد. بنابراین ، مدیریت توسعه دهندگان Finex تصمیم گرفتند که بازسازی را طبق سناریوی اصلی ادامه دهند. “ما در راه هستیم. زمستان گذشته ما در زمینه تخریب حقوق بازنشستگی کار کردیم. ما هم اکنون با تعدیلات بیشتر در حال حرکت به جلو هستیم “. توماس فدرنی گفت.

نماینده سرمایه گذار تخمین می زند که این تبدیل چه مقدار پول بلعیده خواهد شد. “هزینه بازسازی حدود پانزده تا بیست میلیون تاج است. فادرنی گفت: “نمی توانم به طور قطعی بگویم. اولین مهمانان احتمالاً امسال در هتل اقامت خواهند كرد.” ما دوست داریم تعطیلات را بگیریم. اما من نمی دانم كه آیا این كار می كند یا نه. مهلت نهایی تا سپتامبر سال جاری است. ” k (کیلوگرم)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *