سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس: آنها زندگی را نجات دادند. قهرمانان معمولی نیز از آتش نشانان مدال دریافت کردند

[ad_1]

مدیر منطقه ایستگاه آتش نشانی و امداد و نجات منطقه Pardubice Ales Chernogorski گفت: “این مدال ها نه تنها بر اساس سنوات خدمات اعطا می شود ، بلکه یک پارامتر مهم کیفیت بالای خدمات در طول مدت خدمت است.” علاوه بر افراد حرفه ای ، مدال خدمات آتش نشانی و نجات توسط افرادی از ردیف مردم عادی به دست آمد. “این پنج نفر جان مردم را نجات دادند. آنها به خطری که در معرض آن بودند فکر نکردند و می خواستند به آنها کمک کنند. من از صمیم قلب از آن قدردانی می کنم ، صمیمانه از آنها به خاطر آن تشکر می کنم و بسیار خوشحالم که آنها بی تفاوت نماندند “، افزود چرنوگورسکی.

آتش نشان حرفه ای Ondřej Slaný به دلیل کمک به داوری که در اوقات فراغت خود بیهوش شد پس از بازی در Polččka در 10 سپتامبر 2020 ، مدال گرفت. “Ondřej Slaný احیا را با سایر هم تیمی ها آغاز کرد و به لطف کمک های اولیه فوری ، عملکردهای حیاتی مرد حفظ شد تا ورود آمبولانس که مرد را تحویل گرفت “، وندولا هوراکووا ، سخنگوی آتش نشانان گفت.

یکی از چشمگیرترین داستان های سال گذشته را بخوانید. Jiří Netušil یکی از شخصیت های اهدا شده است:

در عصر شانزدهم سپتامبر سال 2020 ، جیری نتوشیل و Vojtech Sucek یک مرد زخمی را از اتومبیل تصادف شده بیرون کشیدند. به محض اینکه او را از ماشین پیاده کرد ، ماشین منفجر شد. سپس این دو شخصیت تا رسیدن نیروهای امدادی ، مرد را در جاده احیا کردند و جان او را نجات دادند.

یاروسلاوا زدراژیلوا و میهائلا وتیپیلوا به خدمه ماشین تصادف شده در میرزتیسه کمک کردند که در 23 دسامبر سال 2020 روی سقف رودخانه قرار گرفت. “هوراکووا” یک مادر و دختر زندگی خود را صرف نجات راننده و راننده خود کردند. . آنها موفق شدند قبل از رسیدن آتش نشانان و آمدن آمبولانس ، زن و مرد را از اتومبیل آزاد کرده و از خطر خارج کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *