سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عکس ، ویدئو: بای پس Svitavy امسال ساخت خود را آغاز می کند. امروز DSD حراج اعلام کرد

[ad_1]

کامیون ها از لاچنوف و لانی ناپدید می شوند. اما ساخت و سازها در حال کند شدن است و در ابتدا قرار بود پاییز سال گذشته آغاز شود.

جاده شلوغ I / 43 اصلی ترین ارتباط بین بوهمیای شرقی و برنو است و سویتاوی یکی از مکانهای مشکل ساز در کل مسیر است. این شهر می تواند منتظر بماند تا سنگ بنای آن در پاییز گذاشته شود و در کنارگذر منتظر مدتها ، پس از سالها مذاکره ، ساخت مکان انتقال مسیر اصلی I / 43 آغاز می شود. DSD مناقصه ساخت را اعلام کرده است از یک گذرگاه ده کیلومتری. میلیارد تاج.

“ساخت و ساز قبل از صدور پروانه ساخت و آماده سازی حق مالکیت است. ما انتظار داریم که در سه ماهه سوم یا چهارم شروع کنیم. “گفت رادک ماتل ، مدیر ŘSD.

این انتقال برای رانندگان و ساکنان سوویتوی ، که در کنار جاده های I / 43 ، I / 34 و II / 366 ، که از مرکز شهر عبور می کنند ، زندگی می کنند ، آسان تر خواهد شد. علاوه بر این ، جاده I / 43 از زیرگذرهای باریک و کم زیر خطوط Brno – Ceska Trebova و Zhandrets در نزدیکی Skutche – Svitavi عبور می کند. این ساخت و ساز شامل هشت پل ، دو گذرگاه هم سطح و شش مانع صوتی خواهد بود. رانندگان در بای پس جدید در سال 2023 رانندگی می کنند.

علاقه مندان به خریدهای دولتی می توانند پیشنهادات خود را تا 11 مه ارائه دهند. در ماه اوت ، تجهیزات سنگین می توانند برای اولین بار در مسیر بای پس به زمین برخورد کنند.

“در ابتدا ، اداره قول داد كه ساخت و ساز در پاییز سال 2020 آغاز می شود و فقط در تابستان امسال پایان می یابد. کاوش های باستان شناسی به پایان رسیده است. تنها چیزی که آنها هنوز مجوز ساخت ندارند. اما آنها انتظار دارند که تا تابستان داشته باشند. “

در حال حاضر ، این ایالت هنوز درگیر خرید زمین در مسیر بای پس آینده است. طبق آخرین داده ها ، 98 درصد زمین خریداری شده و حدود 25 زمین نیز برای خرید باقی مانده است. در دو مورد ، روند سلب مالکیت در حال انجام است.

آماده سازی ساخت و ساز با افتتاح یک محل دفن زباله گسترده در جاده Moravska Trebova پیچیده است. سال گذشته ، هیچ کس نمی دانست که محل دفن زباله بزرگ است و به ویژه آنچه که به آنجا آورده شده است. اما کاوشگرهای ویژه نشان داده اند که این ضایعات خطرناک نخواهد بود.

اداره راه ها و بزرگراه ها مناقصه کنارگذر Svitavi را اعلام کرده است.اداره راه ها و بزرگراه ها مناقصه کنارگذر Svitavi را اعلام کرده است.منبع: دفتر خاطرات / ایوتا نادورنیکووا

“آنها از محل دفن زباله نقشه برداری کردند و کاوشگرهایی را به عمق نه متر در سایت ساختند. آنها دریافتند که عمدتا زباله های ساختمانی وجود دارد ، اما زباله های خانگی وجود ندارد. آنها قصد دارند در بودجه احیا کنند ، اما این امر آنچنان نخواهد بود که در ابتدا می ترسیدند “، شهردار سویتوی توضیح داد.

محل دفن زباله سابق می تواند تا 48000 متر مکعب بقایای ساختمانی ، بتن ، سرباره شیشه ، شیشه ، پلاستیک یا آهن را در خود جای دهد. به گفته مردم محلی ، گودالهای ماسه ای کوچکی در راه خروج از شهر وجود داشت که به تدریج در دهه های 50 و 60 بارگیری شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=0autaT01v2Y

منبع: یوتیوب[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *