سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

عشق در روزهای تاج گذاری: قبض های تلفن بالاتر و عروسی لغو شده

[ad_1]

میشال کوتووا ، که در منطقه Orlikoustecki کار می کند و زندگی می کند ، گفت: “وقتی برای اولین بار شنیدم که نمی توانم از طریق مناطق سفر کنم ، گریه کردم.” شریک زندگی او نه تنها در یک منطقه دیگر ، بلکه حتی در یک منطقه همسایه زندگی می کند. آنها سه سال پیش با هم آشنا شدند. تعداد کمی می دانستند که مرزهای مناطق می تواند برای مدتی مانع قابل توجهی باشد.

می بینمت آنلاین ، شاید برای قهوه بیاید

میشا صبح روز دوشنبه از دوست دخترش زود برگشت. در آن زمان ، سفرها از طریق مناطق دیگر بدون دلیل آوردن معتبر نبودند. با این حال ، او اقدامات تحمیل شده را رعایت می کند و مدت کوتاهی آنها را تحمل می کند. او با لبخند از آنچه در طی سه هفته آینده در انتظار اوست توضیح می دهد: “من مبلغ یکنواخت ندارم ، بنابراین صددرصد قبض تلفن دارم.” او مدتهاست که هرگز بدون دوست نبوده است.

میکائلا بیست و دو ساله دانشجوی فلسفه است ، اما در یک کافه با پنجره توزیع کار می کند. او خوشحال است که به دلیل تعطیلی شرکت ها شغل خود را از دست نداد ، بنابراین توانایی پرداخت سه هفته شریک زندگی در خارج از منطقه را ندارد.

او شکایت می کند: “خوب است اگر دوستی در جایی از مسیر سفارش کاری داشته باشد و حداقل بتواند به پنجره قهوه بیاید ، اما هنوز به نظر نمی رسد.” با این حال ، اگر این ممنوعیت بیش از سه هفته طول بکشد ، او رفتن به تعطیلات آخر هفته یک دوست را در نظر می گیرد.

همچنین ممنوعیت سفر به آنها اجازه نمی دهد با هم حرکت کنند. بازرسی از آپارتمانهای اجاره ای باید حداقل سه هفته صبر کند. هر دو امیدوارند که در فصل بهار در منطقه Orlickoústecký با هم حرکت کنند.

روی سکو بوسید و سریع به خانه بروید

لوسیا نسپشنا بیست و شش ساله نیز با ممنوعیت سفر در مناطق پیچیده است. او در محله Brno-Mesto کار می کند ، با پدر و مادرش در محله Usti nad Orlitsi اقامت دائم دارد و نامزدش برای همیشه در محله Svitavi زندگی می کند. او احتمالاً سه هفته را در برنو سپری خواهد کرد. او می خندد: “شاید من قطار را به والدینم برسانم ، بتوانم در راه سوار قطار سریع شوم ، رادك را در ایستگاه ببوسم و دوباره بروم.”

کشیش در خارج از منطقه خدمت می کند

لوسی و شریک زندگی اش در حال برنامه ریزی برای عروسی در تابستان هستند و شکل کلیسای مراسم را انتخاب کرده اند. “آماده سازی قبل از عروسی با کشیش باید در هورنی جیلنا انجام شود ، یعنی. در منطقه اوستی ناد اورلیکی. اما ما دور هم جمع نخواهیم شد “، عروس آینده توضیح می دهد.

به طور خلاصه ، وضعیت همه گیر متناسب با زوجین نیست ، بنابراین آنها در حال بررسی موکول کردن عروسی برای امسال هستند.

با این حال ، نه لوسی و نه آینده او تفاوت چندانی با شرایط ندارند. “ما اکنون هر دو مورد کووید بوده ایم. ما قرنطینه مشترکی را در استودیو ایجاد کرده ایم ، بنابراین جدایی فعلی واقعاً در مورد ما تصمیم نخواهد گرفت. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *