سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

صبح یخ: رانندگان مشکلات مربوط به یخچال را گزارش می کنند

[ad_1]

پترا از سویتاوی گفت: “امروز من یک ساعت از سویتاوی به سمت موراوسکا تربووا رانندگی کردم. رانندگان کامیون از بالا رفتن و بستن جاده I / 34 از سویتوی به چهار راه اسپالنیشت می ترسند. ما یک کامیون را دیدیم که تا حدی در یک خندق قرار دارد.” دیر رسید

یک کامیون و دیگران در نزدیکی گایر ، سی و پنج نفر ، در حوالی کوکلیرژوف گیر کرده بودند. راننده پاول نواک برای ما نوشت: “من بیست دقیقه در یک ستون در جهت Moravska Trebova ایستاده ام. یک کوه یخ در جهت تونل هرزبچ وجود دارد.”

در جاده های منطقه Chrudim نیز مشکلاتی وجود دارد. رادک پچینا اعلام کرد: “بوجانف – یک یخ Nasavri ، در Nasavrki ستونی از کامیون ها”.

اخطار تا امروز بعد از ظهر معتبر است. وندولا هوراکووا ، سخنگوی آتش نشانی گفت: “انتظار یخچال را داشته باشید ، به ویژه در مناطق Chrudim و Polichka.”

با توجه به آب و هوای فعلی ، پلیس در حال حل و فصل چندین درگیری است:

04:50 – جاده شماره 1 شماره 35 Mikuleč / Svitavy یک کامیون کاملاً بارگیری شده به درخت برخورد کرد و به جاده برخورد کرد. مانع مشخص شده و تردد در جاده از هر دو جهت از سر گرفته می شود.

05:00 – جاده درجه 1 شماره 11 ژامبرک / Sedivec برخورد یک وسیله نقلیه شخصی با حیوانات. در محل بدون عارضه در حمل و نقل.

05:05 – جاده کلاس 1 No2 ولی / Pardubice تصادف سه اتومبیل. از جاده ای می گذریم.

05:08 – هولوتین / Pardubice تصادف از یک ماشین شخصی در یک خندق. تصادف جاده ای کامیون و اتومبیل ، وسایل نقلیه خارج از جاده پارک شده اند.

05:17 – Nova Ves تصادف دو نفر با خندق جاده تصادف کرد.

05:24 – Nasavrki-Nova Ves / Chrudim تصادف انبوه ترافیکی سه خودرو ، وانت و دو کامیون. دو نفر زخمی درجا.

05:45 – تصادف Sezemice-Pochapli / Pardubice از سه وسیله نقلیه. یک مرد زخمی از جاده ای می گذریم.

05:53 – جاده کلاس 1 35 پوند Koclířov-Hřebeč / Svitavy رانندگان یخ زدگی در تونل Hřebeč را اعلام کردند. اطلاعات بلافاصله به محل نگهداری راه منتقل می شود

06:07 – جاده کلاس 1 35 پوندی در تقاطع Spáleniště در مسیر Moravská Třebová تصادف یک کامیون و یک ماشین. بدون آسیب دیدگی

06:12 – جاده کلاس 1 خروجی 35 در Uni Hobby در Svitavi راننده در مورد یخ زدگی جاده مطلع می شود ، ترافیک در محل است. اطلاعات با درخواست تمیز کردن جاده بلافاصله به نگهداری جاده منتقل می شود.

جاده I / 35 نیز در حوالی روستای میکولچ صعب العبور بود. کامیون که در نهایت تا حدی در خندق واژگون شد ، مانع تردد شد. راننده نتوانست از کابین خارج شود و تهدید به واژگونی کل کامیون شد. تنها پس از ورود یک واحد حرفه ای از سوویتوی ، که در و کابین را محکم می کرد ، راننده می توانست به تنهایی بیرون برود. آتش نشانان خودرو را در برابر آتش سوزی و نشت مایعات ایمن کرده و با توافق پلیس به ایستگاه بازگشتند. در حال حاضر جاده نیمه قابل عبور است اما پس از ورود یک شرکت تخصصی که کامیون تصادف شده را نجات داده و محموله را انتقال می دهد ، مجدداً بسته خواهد شد.

تصادف در حوالی میکولچهتصادف در حوالی میکولچهمنبع: HZS PK[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *