سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

شب سال نو کوید در شهرستان: آرامشی بی سابقه و بدون بازوی شکسته

[ad_1]

فرارسیدن سال جدید؟ انگار دیگر چیزی برای جشن گرفتن نبود. علاوه بر این ، وقتی جایی برای خرید مواد شیمیایی وجود نداشت. پیراپزشکان در منطقه پردوبیس راهی برای آسیب رساندن به خود در شب سال نو نداشتند. آنها هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده اند.

“از آنجا که من در اینجا بوده ام ، سالانه ده مورد آسیب جدی تر در سراسر منطقه وجود داشته است که عمدتا ناشی از آتش بازی است. امسال چنین سفرهایی نداشته ایم. حتی بیشتر از آن در موارد پنهانی ، “گفت آلس مالی ، سخنگوی سرویس آمبولانس منطقه ای.

در همان زمان ، جالب است که قبل از تعطیلات کریسمس ، کاهش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان کووید وجود دارد. با توجه به تجربه متخصصان بهداشت و اپیدمیولوژیست ، وحشت رسانه ها نقش زیادی دارد. در این صورت افراد غالباً به پزشکان پیراپزشکی زنگ می زنند ، آنها می توانند با عوارض بهداشتی در رختخواب در خانه کنار بیایند. این با تعداد بیماران مرخص شده برای تعطیلات هنگامی که وضعیت آنها تثبیت شده و اجازه درمان در منزل را می دهد ، نشان داده می شود.

امسال نیز شب سال نو از نظر پلیس دوره بسیار آرامی داشت. آنها فقط با حداقل شورش ها و تخلفات قرنطینه ای برخورد کردند.

لنکا ویلیمکووا ، سخنگوی پلیس منطقه گفت: “ما فقط پانزده اعلان برای استراحت شبانه در کل منطقه پردوبیس داشتیم ، هشت تماس تلفنی مربوط به ممنوعیت خروج از قانون منع رفت و آمد توسط دولت و سه تماس تلفنی برای ممنوعیت تجمع صورت گرفت.”

احتمالاً جدی ترین جنایت توسط فردی مرتکب شد که گفته می شود در خانه قرنطینه شده است ، اما در عوض وی پس از هتلی در پردوبیس ، در شب سال نو و بدون حجاب تولید کرد. پرونده وی به مراحل اداری می رود.

آرامش همچنین بر ترافیک تأثیر گذاشت ، حتی یک واقعه جدی در کل منطقه رخ نداد.

حتی آتش نشانان هم راحت بودند. و آنها به طور نامتعارف به سراغ آتش موشک ها نمی روند بلکه به سوزاندن ناگهانی چمن یا درب محکم می افتند.

“ما می خواهیم از مردم بخاطر تلاش برای اجرای قانون منع رفت و آمد تشکر کنیم. بعد از بیست و یک ساعت خیابان های شهر تقریبا خالی بود. میدان پرنشتاین ، که گاهی به نظر می رسد یک منطقه نظامی همراه با یک دیسکو نیمه شب است ، این بار مانند سایر مناطق شهر کاملاً خلوت باقی مانده است. ” وی افزود که بیشتر مواد شیمیایی شیمیایی در حدود ساعت 9 شب هنگام شروع منع رفت و آمد منفجر شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *