سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سنگ تراشان واکنش های متناقضی را برانگیخته ، ابتکار عمل جهتی دیگر می گیرد

[ad_1]

“من و دخترم دائما در حال نقاشی سنگ و بهبود هستیم. ما پیاده روی می کنیم و آنها را در مکانهایی غیر قابل مشاهده و غالباً اندکی پوشیده نگهداری می کنیم. ما منتظر هستیم شخصی سنگ ما را با آنها پیدا کند. منتظر آن هستیم یا او را برای شادی بفرست. “، ورونیکا 35 ساله از کوتنا هورا ، که آخر هفته با خانواده اش به Chrudim سفر می کند ، گفت.

ایده خوب به ویژه در زمان شیوع بیماری در سراسر جمهوری گسترش یافت. اما به راحتی می توان آن را دفن کرد ، که به اصطلاح سنگ تراشان نشان می دهند. این مکانها مکانهایی است که افراد باید کارهای خود را در آنها ذخیره کنند و به این ترتیب ، به ویژه برای کودکان خردسال ، پیدا کردن آنچه می خواهند آسان تر است. به عنوان مثال ، در ترشینتس ، سنگ تراش بر اثر تخریب و نابودی توسط خرابکاران ، ایجاد یک محل ذخیره سازی دوم. اما برای اینکه شرایط دیگر تکرار نشود ، باید از دوربین ها محافظت شود.

هوا نشان می دهد که هلینکی و گردشگران چگونه به سنگ تراشان نزدیک می شوند. آیا مردم از قوانین پیروی می کنند؟ آیا پوکر و خرابکارها روی سنگ تمرکز خواهند کرد؟ نظر شما چیه؟

“هدف از سنگهای قیمتی لذت بردن از جوینده معمولی ، تغییر روز او ، بالا بردن روحیه و جلب رضایت او است. بنابراین شانس و شانس در اینجا نقش زیادی دارد. احتمالاً موافقیم که سنگهای قیمتی ذخیره شده در سنگهای قیمتی به طور کلی تأثیرات منفی که نمی توانیم و نمی خواهیم چشمان خود را ببندیم ، اغلب با تصور تخلیه سیاه که توسط تختخواب ، جعبه های پلاستیکی ، علائم گیر کرده در چوب تیز شده است ، و البته فرصت خوبی برای یادگیری کودکان صبر نیست ، و اینکه ما می توانیم دیگران را انتظار داشته باشیم بدون اینکه انتظاری از خود داشته باشیم. “

علیرغم این نگرش منفی سنگ تراشان ، در حال افزایش است. به عنوان مثال ، آنها در هولتین کل مسیر سنگی را دارند و سه سنگ غول پیکر با “جیب” برای خلاقیت اکنون در هلینسکو ایستاده اند. در همان آغاز ، تنها ابتکار عمل وجود دارد. پترا پلیشکووا ، مدیر گردشگری و رئیس مرکز اطلاعات گردشگری در هلینسکو ، گفت: “ما قبلاً با مدارس ابتدایی محلی تماس گرفته ایم. این در واقع تبادل سنگ است: شما یکی دیگر را می آورید و می برید.”

سه تخته سنگ هفت متری از معدن ماتولا قبلاً به درخت لینن ، جایی که جادوگران به طور سنتی در آن سوزانده می شوند ، به نخلستان به بیوتوپ و مسیر افسانه ای منتهی به دریاچه Ratay منتقل شده است. پلیسکوا همراه با دخترش عاشق نقاشی و پخش سنگ در محل زندگی خود ، بلکه هنگام مسافرت یا تعطیلات است.

“اعتراف می کنم که همه نمی توانند سنگ تراشان را دوست داشته باشند ، اما من معتقدم آنها طرفداران خود را پیدا خواهند کرد. از آنجا که ما آنها را در مناطق استراحت و استراحت قرار داده ایم ، معنای دیگری می گیرند. تخته سنگ ها زیبا هستند و مسیرها را با یک عنصر تزئینی تکمیل می کنند. پترا پلیسکوا می گوید: و یک عملکرد توپوگرافی وقتی مردم با خود می گویند: ما در کنار یک سنگ در یک نخلستان ملاقات خواهیم کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *