سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سالگرد سقوط هوایی جنگ جهانی دوم در منطقه

[ad_1]

در همان زمان ، زندگی خلبان آن ، ستوان 21 ساله فریتس زیدلر ، با ضربه جنگنده در افق طولانی پشته هرزبک خاموش شد. وی اهل کوشیتس (* 22 ژوئیه 1922) و احتمالاً همچنین یک فولکسدویتچه زیدلر بود ، وی عضوی از گروه اول اسکادران معروف JG 27 بود که از اوت سال قبل فرودگاه اصلی آن Fels am Wagram در اتریش سفلی بود. جنگنده های آلمانی به عنوان بخشی از دفاع به اصطلاح امپراتوری در برابر اتحاد بمب افکن های سنگین پانزدهمین نیروی هوایی ایالات متحده ، که از پایگاه های جنوب ایتالیا به صنعت ، تولید اسلحه و پایگاه سوخت رایش سوم حمله کردند ، مانند پالایشگاه های Pardubice و منطقه کلن Ostrava ، Pováží و مناطق مجاور آلمان در آن زمان ، امروز Silesia لهستانی.

فریتز زیدلر دارنده صلیب آهنین درجه یک و یک دستگیره نقره ای برای 60 میدان جنگ بود که البته ظاهراً به عنوان یک مبارز خاتمه نیافت. وی در ماه مه 1943 به I / JG 27 رسید که در آن زمان در فرانسه بود. آخرین مکان استراحت خود را در قبرستان سربازان آلمانی در قبرستان مرکزی در برنو یافت.

تکه هایی از لاشه هواپیمای وی از سال 2011 بخشی از نمایشگاه موزه در چرن هرادک در نزدیکی خموتوف بوده است. از طرف دیگر ، خود سیدلر موفق شد در صفوف یگان خود با ویلیبالد شوارتز ، بومی سوشیچه نزدیک موراوسکا تربووا ملاقات کند.

پل پیتر[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *