سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

سالها بعد ، بزرگراه D35 در نزدیکی Litomyšl با امید زیادی درخشید

[ad_1]

آیا این دوباره امید بیهوده ای قبل از دور بعدی جنجال است یا سرانجام نوری در تونل؟

پس از سالها اختلافات مسدود شده بر سر مسیر بزرگراه D35 در اطراف لیتومیشل ، اتفاقی بی سابقه رخ داد ، مخالفان از روستاهای اطراف لیتومیشل از قبل با تغییرات پیشنهادی پروژه ارائه شده توسط اداره راه ها و بزرگراه ها (ŘSD) موافقت کردند.

“جان جانیپکا” ، شهردار استراکوف گفت: “خوب به نظر می رسد. ما فقط می توانیم جزئیات قانونی در این تفاهم نامه را اصلاح کنیم ، اگر نتیجه گرفت ، بالاخره می توانیم توافق کنیم.”

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. فقط چند جمله مبهم وجود دارد ، اکنون ما در حال کار با وکلا هستیم تا آنها را بسازیم. “” پتر چالوپکا از انجمن Living Corniche گفت. کورنیس یکی دیگر از روستاهای حومه شهر در نزدیکی لیتومیول است.

در تفاهم نامه ای که توسط کارگران راهداری تنظیم و برای مشورت برای مخالفان ارسال شد ، آنها تعدادی از موارد بحث برانگیز را کنار گذاشتند. اگرچه مسافران از حرکت در طول مسیر امتناع ورزیدند ، اما آنها قول می دادند ، برای مثال دیوارهای ضد سر و صدا بیشتر یا شیب متفاوت مسیر ، یعنی. تنظیم ارتفاع شکافها و بالعکس خاکریزهای بزرگراه.

مسیر بزرگراه فراتر از روستاهای آسیب دیده نخواهد بود ، بنابراین به لیتومیشل نزدیک می شود ، اما پس از سال ها مذاکره ، مخالفان موفق شده اند DSD را به امتیازات دیگر سوق دهند. موانع صوتی اضافه می شود یا شیب بزرگراه تغییر می یابد تا زمین های کشاورزی بیشتری به دلیل ترک خوردگی یا خاکریزها نجات یابد.

اشغال مزارع حاصلخیز همراه با تهدید سطح آب زیرزمینی در شکافهای عمیق ، بیشترین نگرانی را برای مخالفان ایجاد می کرد. در همان زمان ، DSD در ازای زمینه های تقسیم شده در امتداد بزرگراه قول محوطه سازی داد.

چالوپکا گفت: “به لطف تخفیف های دیگر ، این واقعیت را پذیرفتیم که در پایان آنها در مسیر بزرگراه حرکت نخواهند کرد.”

سال گذشته ، مداخله شخصی رادک مادل مدیر DSD در جریان مذاکرات در Litomysl نیز تغییری در مذاکرات مسدود شده ایجاد کرد. خود تالار شهر در لیتومیشل از همان ابتدا مشکلی با دور زدن بزرگراه نداشت ، آنها فقط روستاهای اطراف را رزرو کردند.

یان استودتسکی سخنگوی говориSD گفت: “اکنون ما منتظر نظر نمایندگان شهر ، شهرداری ها و انجمن ها هستیم.” همه باید نظرات خود را در مورد تفاهم نامه سازش تا 15 ژانویه ارسال کنند. از لحاظ تئوری ، در ماه فوریه ، همه کشورها می توانند منطقه بندی مشترک و روش های ساخت و ساز را امضا کنند و سپس شروع کنند.

بخش اطراف Litomyšl تنها بخشی است که در کل مسیر D35 از Opatovice nad Labem به Mohelnice مورد مناقشه است. تهدید وجود داشت که برای آخرین بار تکمیل شود ، در حالی که بخش Litomy sectionl یکی از باریک ترین گلوها در ایستگاه ایالتی متراکم I / 35 است.

D35 می توانست سریعتر و ارزان تر باشد

بزرگراه D35 بین Opatowice و Chasi می توانست دو سال زودتر به اتمام برسد و نیم میلیارد ارزان تر باشد. دادگاه به تازگی یک تصمیم قدیمی سرویس ضد انحصاری را لغو کرد ، که سه سال پیش مناقصه یک پیمانکار را به دلیل صغیر و به گفته دادگاه ، خطای جزئی جزئی در اسناد لغو کرد. این توسط سرور zdopravy.cz گزارش شده است. سخنگوی دادگاه منطقه ای برنو گفت: “دفتر رقابت بسیار رسمی عمل می کند و اصل شفافیت را با سخت گیری بیش از حد تفسیر می کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *