سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

زیستگاه 2021: مردم منطقه پیلسن می توانند احساس امنیت کنند

[ad_1]

امن ترین خیابان کجاست؟ اکثر افسران پلیس کجا بیشتر “گشت می زنند” ، آنها همچنین قادر به روشن شدن جنایات هستند؟ در کدام منطقه کمترین خرابی را داشته و در تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده است؟ و کمترین آتش سوزی در کجا رخ می دهد؟ مطالعه مقایسه ای Place for Life 2021 در زیرمجموعه Security نیز به دنبال یافتن پاسخ این س questionsالات بود.

اگرچه نتایج کلی نظرسنجی امسال تا ماه نوامبر منتشر نخواهد شد ، اما برنده این شاخص فرعی در حال حاضر مشخص است: منطقه پیلسن یکی شده است.

تعداد زیادی پلیس ، چند تصادف

“مردم در محله برای امنیت ارزش قائل هستند. کسانی که در منطقه پیلسن زندگی می کنند ممکن است در این زمینه آرام ترین باشند. “

“سرانه پلیس کافی در منطقه پیلسن وجود دارد ، تعداد تصادفات رانندگی و شدت آنها در مقایسه با کل کشور کم است. پاولات افزود ، حتی روشن شدن جنایات در منطقه بد نیست.

منطقه موراوی-سیلزی در رده دوم در رده امنیت و منطقه کارلووی واری در رتبه سوم قرار دارد.

مطالعه تطبیقی: سال یازدهم

یک مطالعه مقایسه ای ، محل زندگی ، که در آن دنیک شریک رسانه ای است ، کیفیت زندگی در مناطق مختلف را برای یازدهمین بار متوالی ارزیابی می کند.

این پروژه ده ها شاخص آماری را مقایسه می کند. این ارزیابی همچنین شامل یک نظرسنجی در میان ساکنان مناطق مختلف است که بر رضایت از شرایط زندگی متمرکز شده است.

بنابراین ، نه تنها آمار “سخت” ، بلکه ترجیحات جمعیت نیز در ارزیابی نقش دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *