سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رشد اپیدمی کووید در شهرستان شروع به کندی می کند

[ad_1]

اگرچه تعداد عفونت های تازه تشخیص داده شده در منطقه پردوبیس در مقایسه با هفته ها در حال افزایش است (حدود یک سوم در هفته) ، تعداد آزمایشات نیز در حال افزایش است. هر چند کمی نرم تر. اگرچه تعداد آزمایشات آنتی ژن داوطلبانه کاهش یافته است ، آزمایشهای PCR بیشتری وجود دارد که توسط متخصصین بهداشت و پزشکان انجام می شود. و به احتمال زیاد به دلیل نوع بیماران ، عفونت را تأیید می کنند.

اولگا هگرووا ، اپیدمیولوژیست منطقه گفت: “انتقال جامعه در حال حاضر بخصوص در خانواده ها گسترده است.” پس از افزایش تعداد افراد آلوده به دلیل قطع رابطه در ماه دسامبر ، اجتماعات کریسمس نیز مشهود است.

طبق گزارش وزارت بهداشت ، در حال حاضر 9020 نفر در منطقه پردوبیس بیمار هستند. از ابتدای ماه مارس ، در مجموع 34000 نفر از این بیماری بهبود یافته و 525 بیمار در اثر کووید فوت کرده اند.

برخلاف برخی از مناطق دیگر ، وضعیت ظرفیت مراقبت از بیماران بستری هنوز چشمگیر نیست. تقریباً نیمی از بسترهای اکسیژن هنوز باقی مانده است ، اما فقط یک چهارم ظرفیت موجود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های منطقه وجود دارد. کمبود نیرو یکی از نگرانی های اساسی است و ارتش در حال حاضر به بیمارستان ها کمک می کند. نقطه ضعف این است که از بین بردن مراقبت های غیر حاد به دلیل گسترش بخش های پوستی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *