Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رشد اپیدمی کووید در شهرستان شروع به کندی می کند


اگرچه تعداد عفونت های تازه تشخیص داده شده در منطقه پردوبیس در مقایسه با هفته ها در حال افزایش است (حدود یک سوم در هفته) ، تعداد آزمایشات نیز در حال افزایش است. هر چند کمی نرم تر. اگرچه تعداد آزمایشات آنتی ژن داوطلبانه کاهش یافته است ، آزمایشهای PCR بیشتری وجود دارد که توسط متخصصین بهداشت و پزشکان انجام می شود. و به احتمال زیاد به دلیل نوع بیماران ، عفونت را تأیید می کنند.

اولگا هگرووا ، اپیدمیولوژیست منطقه گفت: “انتقال جامعه در حال حاضر بخصوص در خانواده ها گسترده است.” پس از افزایش تعداد افراد آلوده به دلیل قطع رابطه در ماه دسامبر ، اجتماعات کریسمس نیز مشهود است.

طبق گزارش وزارت بهداشت ، در حال حاضر 9020 نفر در منطقه پردوبیس بیمار هستند. از ابتدای ماه مارس ، در مجموع 34000 نفر از این بیماری بهبود یافته و 525 بیمار در اثر کووید فوت کرده اند.

برخلاف برخی از مناطق دیگر ، وضعیت ظرفیت مراقبت از بیماران بستری هنوز چشمگیر نیست. تقریباً نیمی از بسترهای اکسیژن هنوز باقی مانده است ، اما فقط یک چهارم ظرفیت موجود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های منطقه وجود دارد. کمبود نیرو یکی از نگرانی های اساسی است و ارتش در حال حاضر به بیمارستان ها کمک می کند. نقطه ضعف این است که از بین بردن مراقبت های غیر حاد به دلیل گسترش بخش های پوستی.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *