سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رانندگان شیطان در جاده ها با دوربین و رادار کمین می کنند

[ad_1]

سال گذشته ، Vysoké Mýto سیستمی از دوربین های I / 35 را در چراغ های راهنمایی در جاده های شلوغ نصب کرده بود و اولین سال تجربه نظارت بر ترافیک قرمز و اندازه گیری سرعت را دارد. سیستم دوربین نرم افزار متصل به پلیس شهر و خدمات شهری است ، جایی که داده های جمع آوری شده را ارسال می کند. “امنیت در شهر به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، اما تعداد جرایم هنوز زیاد است. در سال گذشته ، 3 هزار و 128 وسیله نقلیه در چراغ قرمز ثبت شده اند و 5563 وسیله نقلیه از حد مجاز فراتر رفته اند. “

معلوم شد که حتی یک شلاق به شکل دوربین در بعضی از رانندگان اعمال نمی شود. وی افزود: “هنگامی كه ما سیستم نظارت را راه اندازی كردیم ، تصور می كردیم كه رانندگان دقت بیشتری نشان می دهند ، خصوصاً در مورد نظارت بر چراغ قرمز و اندازه گیری سرعت در سطح شهر. با این حال ، تصاویر دوربین نشان می دهد که کسی هر ماه نگران زندگی خود است. از فیلم دوربین مشخص است که پس از روشن شدن به رنگ سبز ، عابر پیاده ای می دود و کامیون از پشت سرش می لنگد یا از دماغش عبور می کند. ما انتظار داشتیم که با گذشت زمان تعداد تخلفات کاهش یابد ، متأسفانه بسیاری از رانندگان هنوز بی نظم هستند “.

یک جاده شلوغ از روستای تربوویس در نزدیکی سسکا تربووا می گذرد و در مجاورت آن یک مدرسه یا زمین بازی وجود دارد. از سال 2017 ، رادارهای مقطعی مطابقت با قوانین راهنمایی و رانندگی را رصد می کنند. شهردار لیبور گرملیکا به تجربه خود اضافه کرد: “سرعت اتومبیل ها کند شده است ، آنها بیش از آنچه که باید رانندگی می کنند ، البته ، نه همه”.

در سال گذشته ، ویروس کرونا و اقدامات ضد اپیدمی اعلام شده نیز به ایجاد آرامش در ترافیک کمک کرده است ، مردم کمتر سفر می کنند و این را می توان در جاده های چک مشاهده کرد. با این حال ، هنوز فاصله زیادی با ایده آل است ، به عنوان مثال ، عدم احترام متقابل بین عابرین پیاده و رانندگان وجود دارد. شهردار Třebovice گفت: “هر از گاهی از مردم می شنوم که کسی آنها را در گذرگاه از مدرسه متوقف نکرده است.”

Česká Třebová همچنین برای مدت طولانی قصد خرید رادارهای مقطعی را داشته است. آنها باید بر ترافیک نظارت کنند ، به عنوان مثال در خیابان موراواسکا نزدیک مجتمع مسکونی Křib یا در Dr. ادوارد بنس ، که رابط مرکز و منطقه خرید است. “در حال حاضر ، این شهر منتظر مجوز از پلیس است که این امر به تصمیم اداره راه ها و بزرگراه ها بستگی دارد. Jiri Holly ، دستیار رسانه باید مقدمه اندازه گیری قطعه را سال آینده موکول کنند.

از سال گذشته ، رادارها خروجی سویتاوی به برنو و همچنین جاده I / 43 در اوپاتوف را رصد می کنند. جیرجی یوهانیدس سخنگوی سویتاو گفت: “از ابتدای اندازه گیری ، ما 12000 جرم را ثبت کرده ایم که 10،969 مورد از سوی پلیس شهرستان برای انجام مراحل اداری برای حل و فصل به وزارت ترانسپورت تحویل داده شده است.” Svitavy در حال حاضر 6.7 میلیون کرون از رانندگان نافرمانی برای جرایم جمع آوری کرده است.

از سال 2017 ، آنها اندازه گیری مقطعی در Litomyšl نیز انجام داده اند. این موفقیت عمدتا در جاده I / 35 به سمت Svitavi موفقیت آمیز بود ، جایی که تعداد تخلفات به طور قابل توجهی کاهش یافت و مردم آرامش ترافیک را ستودند. آنها قبلاً میلیون ها تاج با جریمه در اینجا جمع کرده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *