سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

رانندگانی که به سوراخ های I / 35 برخورد می کنند شانس جبران خسارت زیادی دارند

[ad_1]

با این حال ، به لطف هشدار دنیک و متعاقباً به تلویزیون ، اوضاع هنوز در حال بهبود است. تعداد رانندگانی که با چاله های عمیق و بزرگ برخورد کردند از روز جمعه به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. و یک خبر خوب دیگر نیز وجود دارد: همه شانس زیادی برای پرداخت خسارت کامل به دلیل حوادث موجود در چاله های محلی دارند.

“در جاده I / 35 در بخش Svitavi – Litomysl از فناوری جدید برای تعمیرات با دستگاه مایکروویو Futtec استفاده می کنیم. عمر فناوری مایکروویو نسبت به مخلوط های آسفالت سرد بیشتر است. ما از همه رانندگان می خواهیم مراقب باشند و با احتیاط رانندگی کنند. “جان ریدل ، سخنگوی SD در مورد کارهای روز شنبه گفت.

سایر سوراخ ها به صورت کلاسیک و با مخلوط ترمیم کننده سرمای زمستان و به اصطلاح بسته بندی شده ترمیم می شوند. ریدل افزود: “این بخش از جاده درست قبل از بازسازی سطح و تغییر یخ زدگی و یخ بستن لایه ساینده ضعیف جاده از طریق حرکت است.”

سطح کل منطقه خطر “سی و پنج” امسال به طور گسترده بازسازی می شود ، به همین دلیل ŘSD فقط به طور موقت سوراخ ها را وصله می کند. قرارداد بازسازی توسط همان شرکتی که در حال حاضر مسئول نگهداری I / 35 است – یوروویا برنده شد. علاوه بر SD ، مالک جاده نیز انتقاداتی را از رانندگان دریافت کرده است.

یکی از رانندگان فیس بوک در روز شنبه ، در حالی که اکثر دهانه ها پلمپ شده بودند ، گفت: “طی هشت سالی که گواهینامه رانندگی داشته ام ، هرگز چیزی نظیر آن را در جاده ندیده ام.” دیگران از اواخر ژانویه ده ها اتومبیل در گودال ها سقوط کرده اند و خواستار یک پرونده قضایی هستند.

ماكتا جانوفسكا سخنگوی پلیس منطقه گفت: “بازرسی ما در روز جمعه نشان داد كه برخی از گودال های ترمیم نشده قبلی با علائم جاده ای A7a -” دست اندازهای جاده “یا A22 -” خطر دیگر “مشخص شده اند ، اما بیشتر آنها اصلاً مشخص نشده اند.” وی همچنین تعدادی از چاله های دیگر را خطرناک عنوان کرد ، برخی از آنها نیز در همسایگی I / 43 در بخش Opatov – Březová nad Svitavou قرار دارند.

از این گذشته ، پلیس قبلاً به RSD و Eurovia در این مورد هشدار داده بود. و از آنجا که وی خود اطلاعیه های مربوط به حفره ها را ناکافی تأیید کرد ، رانندگان شانس زیادی برای موفقیت دارند تا خسارات RSD را مطالبه کنند. با این حال ، اگر آنها اشتباه بزرگی انجام ندادند و در مورد تصادف خود با پلیس تماس نگرفتند. این امر احتمال آسیب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین لازم است به بهترین شکل اسناد را ثبت کنید ، از سوراخ و منطقه حادثه عکس بگیرید. شاهدان نیز مناسب هستند.

هنگام درخواست جبران خسارت ، خوب است که به خاطر داشته باشید که صاحب جاده – در این مورد ŘSD – نیز موظف است (برخلاف شرکت های بیمه) تمام خسارات وارده توسط مالک وسیله نقلیه را جبران کند. یعنی نه تنها خسارت واقعی به وسیله نقلیه ، بلکه به عنوان مثال ، غرامت برای یدک کشی وسیله نقلیه ، سود از دست رفته یا حتی پرواز از دست رفته.

رانندگان همچنین می توانند بر این باور باشند که پلیس برخی از چاله ها آنقدر گسترده یا عمیق است که “با توجه به شرایط جاده اطراف ، این تغییر در جاده های خارج از جاده است که راننده نمی تواند پیش بینی کند ، حتی اگر سبک رانندگی خود را با جاده نامناسب تطبیق دهد.” استناد به خودی خود یکی از تصمیمات قبلی دادگاه است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *