سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دیگر هیچ انسان بیکاری وجود ندارد. آنتی ویروس باعث نجات شرکت ها و کارمندان می شود

[ad_1]

والدین کودکان خردسال در وضعیت دشواری قرار گرفتند. جانا از سویتاوی از سال گذشته به دنبال کار بوده است. بیهوده. و وقتی او سرانجام آن را یافت ، تدبیری برای تعطیلی مدارس پیش آمد.

“رستوران محل کار من سال گذشته اخراج شد. من به دنبال یک کار جدید بودم ، من به یک شغل مادر دو فرزند کوچک احتیاج دارم. این مشکل است وقتی سرانجام در آشپزخانه جایی پیدا کردم ، دولت همه مدارس را تعطیل کرد. من پرستاری از کودک ندارم. چه کسی مادر فرزندان خود را استخدام خواهد کرد که باید در خانه سالمندان باشند “، جانا با ناراحتی می گوید. و او به دلیل اقدامات دولتی به تنهایی در دردسر نیست.

در حال حاضر ، آمارهای اداره کار کاهش بیکاری را نشان می دهد. “اثرات بحران عمدتا به دلیل برنامه ضد ویروس نیست. حقوق این کارمندان بصورت انبوه از طریق این برنامه یارانه دریافت می شود ، بنابراین کارفرمایان از کار بیکار نمی شوند. ” حتی شرکت های بزرگ منطقه هنوز اخراج عمده کارها را گزارش نکرده اند. به گفته کارپنتر ، نرخ بیکاری مطلوب است ، فقط کمی بدتر از آن زمان در سال گذشته.

در ماه مارس ، بیکاری در سراسر کشور و در منطقه پردوبیس کاهش یافت. سهم بیکاران در منطقه پردوبیس در پایان ماه مارس به سه درصد رسید که 1.24 واحد درصد کمتر از کل جمهوری چک است. در یک مقایسه بین منطقه ای ، منطقه پردوبیس کمترین نرخ بیکاری را از اواخر ماه مه دارد.

“کمترین سهم بیکاران در منطقه مربوط به منطقه اوستی ناد اورلیکی از ماه مه 2017 است. برعکس ، منطقه چرودیم بیشترین سهم را از دسامبر گذشته دارد. از بین 77 منطقه ، در ده منطقه اول با کمترین بیکاری ، Orlickoústecko در مکان 7 و منطقه پردوبیس در مکان 9 قرار دارد. “

10،512 نفر در منطقه پردوبیس بیکار هستند. در مقایسه با مارس سال گذشته ، تعداد متقاضیان کار در این منطقه 2395 نفر افزایش یافته است که بیشتر آنها در منطقه پردوبیس قرار دارند. در همان زمان ، دفاتر کار 16،609 جای خالی را ارائه می دهند. عرضه مکان در منطقه پردوبیس کاهش یافته است ، اما برعکس در منطقه اورلیک اوستی افزایش یافته است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *