سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دو میلیون و نیم در یک قطعه؟ سویتاوی از سهامداران نمی ترسد

[ad_1]

“واقعاً مانند 2600 است؟” تقریباً شبیه وین است. حمایت دلپذیری از شهروندانی که در فکر ساختن خانه ای خانوادگی هستند. ” انتقادات از سوی شهروندان شدید است. بسیاری از خانواده ها توانایی پرداخت حدود دو و نیم میلیون تاج فقط برای این طرح را ندارند. “ما به روستاهای اطراف نگاه خواهیم کرد. دو میلیون برای این زمین واقعاً اغراق آمیز است. “

با توجه به شهر ، علاقه مندان زیادی وجود دارد. س isال این است که آنها تا چه اندازه از قیمت نهایی قطعه ساختمانی دلسرد می شوند. “به نظر می رسد افتضاح است ، اما شبکه سازی در سایت فقط شانزده میلیون کرون برای ما هزینه دارد. پس از آن ما باید مالیات بر ارزش افزوده را به دولت بپردازیم و وقتی هزینه ها اضافه می شود ، این مبلغ در واقع زیاد است.

اینها قطعه های ساختمانی به مساحت 700 تا 1000 متر مربع است. “ما قبل از شروع شبکه شروع به فروش می کنیم. دلایلی برای این وجود دارد. ما می خواهیم با توجه به نحوه انجام پروژه ها ، با فرود با سرمایه گذاران برخورد کنیم. سالها پیش ، مجتمع های مسکونی Vějíř راه های خروجی و جاده ای ایجاد شده بود و سپس مردم خانه هایی را طراحی کردند و متوجه شدند که ورودی ها باید جابجا شوند. ما الان طور دیگری با آن روبرو هستیم. ما همچنین در حال آماده سازی پیوندهایی برای افراد به طرح هستیم. تمام راحتی در قیمت گنجانده شده است. ” مردم زمینی را که طبق یک پروژه خاص برای اندازه گیری آماده شده است ، دریافت می کنند.

میزگرد

این قیمت باعث ایجاد موجی از نارضایتی در بین مردم شد ، بنابراین این شهر در حال آماده سازی میزگردی برای ماه فوریه است که در آن کل پروژه و شرایط فروش قطعات را ارائه می دهد. “گمانه زنی در مورد اینکه چه کسی آن را به یک دوست بفروشد وجود دارد. به همین دلیل ما می خواهیم راه فروش آزاد را طی کنیم تا همه ببینند که هیچ بازی پشت صحنه ای وجود ندارد. ما گمانه زنی ها را رد خواهیم کرد “، شهردار گفت. Svitavy زمین را آشکارا می فروشد. اگر بیش از یک نامزد برای یک طرح اقدام کند ، شهر همه آنها را یک باره دعوت می کند و قرعه کشی انجام می شود.

تا زمانی که سریع بسازد ، فرصت دریافت تخفیف را دارد. جیرجی یوهانیدس ، سخنگوی شهر گفت: “نمایندگان تخفیف 260 تاج برای هر متر مربع را تصویب کردند ، در صورتی که این ساختمان ظرف سه سال از لازم الاجرا شدن قرارداد خرید تصویب شود.”

تا 3100 در متر

قیمت هر متر مربع حدود دو هزار تاج در منطقه پردوبیس بی نظیر نیست. در چپی در نزدیکی پردوبیس آنها 2400 تاج در متر ، در Sobetucci در منطقه چرودیم 2300 ، در هرمانوف مستك 1800 شمارش می كنند.به طور مستقیم در پردوبیس آنها حتی 3100 تاج در متر می خواهند. برعکس ، قیمت ها در شهرداری های کوچکتر در منطقه سوویتوی بسیار کمتر از هزار است. و به عنوان مثال سال گذشته ، اوسیک در نزدیکی لیتومیول پانزده قطعه را در حراجی فروخت ، جایی که حداقل قیمت هر متر 1150 کرون بود.

موقعیت هابروا در حومه سویتاوی واقع شده است. پشت خانه های جدید یک ماشین دوغاب و یک خط دوچرخه قرار دارد. این شهر تخلیه آب باران ، محوطه پارک و کاشت سبز برای قطعات جدید را در نظر گرفته است. همچنین علاقه مندان به اینترنت نوری را راضی خواهد کرد. شیمک توضیح داد: “ممکن است گران به نظر برسد ، اما ما با همه چیز ارتباط برقرار می کنیم.” اگر همه چیز خوب پیش برود ، افراد در قطعه های جدید می توانند پاییز امسال ساخت و ساز خود را آغاز کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *