سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دوقلوهای Třebová در هنگام همه گیری استراحت کردند و شبکه های اجتماعی را نابود کردند

[ad_1]

او به کلاس هفتم می رود ، اما چندین سال است که موفق به کسب موفقیت می شود. آنها در تعدادی از فیلم ها و سریال ها بازی کرده اند. مردم می توانند چهره خود را در صفحه تلویزیون ببینند و نه تنها تولیدات چک به دوقلوهای سسکا تربووا علاقه مند هستند. به عنوان مثال ، دو سال پیش ، آنها در دختران جکی چان در دفتر خاطرات بازی کردند. “دختران به خانه آمدند و به من گفتند که آنها با جکی چان بازی می کنند و او بسیار خوب است. مدتی طول کشید تا بفهمم او کیست. »مادر دختران با خنده توضیح داد.

علاوه بر این ، خواهران 13 ساله odakoda از فرصت استفاده كردند و در مدت تقریباً یك سال تعطیلی مدارس ، محتوای رسانه های اجتماعی ایجاد كردند. “من چیزی در برابر مدرسه آنلاین ندارم. من می توانم کارهای خیلی بیشتری نسبت به مدرسه رفتنم انجام دهم. می توانم کار با شبکه های اجتماعی را یاد بگیرم. وقتی من به مدرسه می روم ، وقت آن را ندارم “، کریستینا سیزده ساله توضیح داد که چگونه اوقات فراغت خود را می گذراند. در یک سال ، دنیسا بیش از 13000 دنبال کننده در اینستاگرام دارد و خواهرش کریستینا به زودی بیش از 24،000. “من در تلاش هستم. به هم نوعان خود نشان دهم كه چگونه اوقات فراغت خود را نه تنها در قرنطینه مدیریت كنند” ، كریستینا ، سیزده ساله ، كه روزانه دوره های آموزشی را برای پیروان خود ترتیب می دهد ، اضافه كرد. دنیسا دوباره درگیر آشپزی سالم است. ” مادران دختران توضیح دادند که شرکت ها به تازگی با آنها همکاری کرده اند. شرکت ها خانه آموزشی است که کریستینکا برای آن چرخش می کند و آموزش می دهد تا طرفداران خود را برای انجام ورزش پس از چند ساعت نشستن در یک کلاس آنلاین ترغیب کند. “

اما چه کسی حدس می زند دختران از مدرسه غافل می شوند اشتباه است. تعهدات مدرسه حتی با داشتن شغل مناسب نیز دنبال می شود. از این گذشته ، همکلاسی ها نه تنها در حین آموزش از راه دور ، بلکه در صفحه های تلویزیون نیز می توانند چهره خود را ببینند. دنیسا گفت: “به تازگی ، من بیشتر از هر نقشی در یک افسانه آلمانی لذت می برم.” خواهر کریستینا دوست دارد برنامه خودش را در تلویزیون Bambula به خاطر بسپارد.

“اگر می توانم مدرسه رفتن را دوست دارم. من در مجموعه های مختلف فیلم و تبلیغات شرکت کرده ام. اما اکنون ، به دلیل ویروس کرونا ، من بیشتر روی شبکه های اجتماعی تمرکز کرده ام. ” به زودی دختران اولین آهنگ خود را با هم دریافت می کنند. “این در مورد خواهر و برادری است. قطعاً اولین نمایش آن در یوتیوب نیز خواهد بود “، دختران گفتند.

دو سال دیگر خواهران Skoda منتظر امتحانات ورودی دبیرستان خواهند بود. در دنیای تجارت نمایشی ، آنها دوست دارند که در طول تحصیل خود بمانند. کریستینا می خواهد متخصص اطفال شود ، دنیسا دوست دارد به عنوان مدیر کار کند و شانس خود را در آمریکا امتحان کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *