سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

دفترهای Ajťácké آموزش و کار با رایانه را برای کودکان راحت تر می کند

[ad_1]

Litomyšl برای ساده سازی کار در رایانه ، دفترهای ویژه ای با طراحی IT و اختصارات اساسی ارائه داده است. این امر یادگیری از راه دور را برای کودکان تسهیل می کند. این دفترها بسته ای از دفترهای یادداشت را از پرورشگاه های Polichka و Moravska Trebova دریافت می کردند. آنها بخصوص در حین آموزش اجباری در دسترس خواهند بود ، اما برای فعالیتهای اوقات فراغت و کارگاه ها نیز مفید خواهند بود.

عمل خوب

کتابهای کار ویژه IT با همکاری Czechitas و young_block ایجاد شده اند ، پر از اطلاعات مفید از دنیای IT هستند و به کودکان کمک می کنند تا به روشی سرگرم کننده یاد بگیرند. یتیم خانه ها سیصد دفتر اصلی دریافت کردند. “با young_block در بهار امسال به این نتیجه رسیدیم که خوشحالیم که دفترهای خیریه را اهدا می کنیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم آنها را به کودکانی که در خارج از محیط خانوادگی خود زندگی می کنند ، اهدا کنیم “. مارک سدلاک ، مدیر بازاریابی گروه چکیتاس گفت.

برای بچه های پرورشگاه در موراوسکا تربووا ، علاوه بر مدرسه ، از این بلوک ها در یک کارگاه هنری استفاده می شود. “ما در حال حاضر از هجده کودک در سنین مختلف ، به سه گروه خانواده تقسیم می شویم. یادگیری از راه دور و وضعیت پیچیده اطراف covid-19 ما را از نظر محتوای روزانه به طور قابل توجهی محدود می کند. در مقایسه با پاییز سال گذشته ، ما آمادگی بهتری برای این وضعیت داریم. با این حال ، کتابهای کار چک هم به ما برای یادگیری از راه دور و هم برای نیازهایی فراتر از توان آن کمک می کند. ما قطعاً از آنها در کارگاه های هنری برنامه ریزی شده استفاده خواهیم کرد “، گفت: مربی ، نیکولا شیندلکووا.

همچنین کودکان در خانه در Polichka از دفترهای IT قدردانی خواهند کرد. خانه کودکان محلی یک موسسه خانوادگی است که در حال حاضر چهارده کودک را در یک مدرسه اجباری اسکان داده است. “كتابهای كاری در طول سال تحصیلی برای كودكان كافی است. ما قصد داریم از آنها برای فعالیتهای مربوط به آموزش اجباری استفاده کنیم ، که در حال حاضر هم برای کودکان و هم برای کارکنان خانه کودکان یک چالش اساسی است. معمولاً نسبت بین مربیان و کودکان در سن مدرسه کاملاً نامتوازن است. برای 14 کودک ، قدرت دو مربی معمولاً باید کافی باشد “، توصیف مدیر خانه کودکان در Polichka Miroslava Prshiklopilova. علاوه بر این ، همه کودکان در یک مدرسه تحصیل نمی کنند ، بنابراین سیستم آموزش از راه دور و سطح مسئولیت اختصاص داده شده به دانش آموزان بسیار متفاوت است. پرشیکلوپیلووا افزود: “هرگز به دلیل گردش مالی زیاد کودکان ، دفترچه کافی در کشور ما وجود ندارد.”

شادی کودکان

هر دو نمایش در خانه ها با کنجکاوی و لذت زیادی همراه بود. بچه ها با اشتیاق کاغذ بسته بندی را پاره کردند و بلافاصله دفترهای کار را برای گروه های کاری جداگانه خریداری کردند. “آنها بیشتر تحت تأثیر میانبرهای صفحه کلید قرار گرفتند. ما همچنان به برقراری ارتباط با خانه های این دو کودک ادامه خواهیم داد و من معتقدم که دفترهای ما حداقل کمی به آنها کمک می کند و آنها را در ادامه تحصیل تشویق می کند ، “نتیجه گیری آنا دوبراووا از شرکت Young_block در Litomischel.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *