سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در Telece ، نیمی از دانش آموزان هنوز در خانه تحصیل می کنند

[ad_1]

دبستان در تله چی یکی از نادرترین موارد در منطقه است. ظرفیت این کودک نه ساله 120 کودک است ، در واقع یک مدرسه روستایی است. اما یک تخصص وجود دارد. نیمی از دانش آموزان در خانه با والدین خود تحصیل می کنند زیرا در خانه تحصیلات فردی دارند.

وی افزود: بیشتر آنها خانواده هایی هستند كه والدین در آنها مشكل سختی دارند یا در خارج از كشور زندگی می كنند ، به عنوان مثال نیم سال است كه از گوساله خارج شده اند. دیگران نیازهای خاصی دارند ، به همین دلیل تحصیل در منزل را انتخاب کرده اند. ”توضیح می دهد اولگا کوسیکووا ، مدیر دانشکده هواپیمایی در تل.

به گفته وی ، انعطاف پذیری زیاد است. والدین مسئول آموزش فرزندان خود هستند. “از طرف دیگر ، آنها می توانند هر آنچه را که نیاز دارند به تنهایی برنامه ریزی کنند ، در حالی که به برنامه آموزشی ما پایبند هستند. اما هنگامی که آنها در مورد ماده بحث می کنند ، این به آنها بستگی دارد “، کوسیکووا افزود. مدرسه خانواده در طول سال نگهداری می شود ، هر خانواده به چیز دیگری نیاز دارد.

هم بچه های دبستان و هم متوسطه می توانند در خانه تحصیل کنند. دانش آموزان این فرصت را دارند که از مشاوره استفاده کنند ، اما همچنین می توانند در رویدادهایی که توسط دانشکده مخابرات برگزار می شود شرکت کنند.

این قانون آموزش فردی را در مدارس ابتدایی و در سال های اخیر در مهد کودک ها مجاز می داند. مدیر مدرسه ای که دانش آموز در آن پذیرفته می شود در مورد اجازه وی تصمیم می گیرد. کودک در مرحله اول باید توسط شخصی با حداقل تحصیلات متوسطه و در مرحله دوم توسط دانش آموخته دانشگاه آموزش داده شود. بخشی از آموزش های فردی امتحان در پایان هر ترم است.

“دانش آموزان باید هر سال دو بار در ماه های ژانویه و ژوئن در این آزمون شرکت کنند. این مدرسه می تواند به روش های مختلفی انجام شود – شرکت در کلاس های عادی ، جلسات خارج از کلاس ها و مصاحبه برای نمونه کارها ، همه چیز را می توان به صورت جداگانه سازمان داد. ” با این حال ، هر دانش آموز در آموزش های فردی باید نمونه کارها و متناسب با سن خود را حفظ کند.

پس از رستوران در منطقه پردوبیس ، ده ها کودک در مدرسه خانگی ثبت نام کردند که والدین آنها هر هفته از آزمایش آنها در مدرسه امتناع می ورزند. “مدتهاست که به تکالیف فکر می کنم. کوید در واقع ما را روی کارت ها قرار داد. و من فهمیدم که او کاملا خوب است ، پسر آرامتر است و از پس همه چیز برمی آید. اینکه دوستانش را از دست می دهد درست نیست. او بعد از ظهر پسران را در زمین بازی ملاقات می کند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *