سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در Litomyšl ، افراد مسن در یک کلینیک سرپایی عصبی واکسینه می شوند

[ad_1]

کارمندان قبلاً بیماران ثبت شده را واکسینه کرده اند. علاوه بر مرکز واکسیناسیون بیمارستان ، دو نقطه نمونه گیری برای آزمایش covid-19 وجود دارد.

“ما مکانی را در بیمارستان و در حالت ایده آل در کلینیک مغز و اعصاب ترجیح می دهیم زیرا این زمینه خوبی را فراهم می کند. یک پارکینگ جدید در داخل مجموعه وجود دارد که در آن ، با توافق با بیمارستان ، پارکینگ رایگان باید در طول فعالیت مرکز واکسیناسیون به مدت یک ساعت تمدید شود ، و اماکن بدون مانع هستند “، گفت: شهردار لیتومیشل دانیل برودل. افراد بالای 80 سال ، مانند امدادگران و اعضای سیستم نجات یکپارچه ، ابتدا واکسینه می شوند. مشتریان مسن در خانه قبلاً اولین دوزهای واکسن را دریافت کرده اند.

“ما توصیه می کنیم که واکسینه شده دو تا سه روز بدون ورزش زیاد باشد. مرکز واکسیناسیون بلافاصله نوبت دوم را دریافت می کند. در حال حاضر ، سیستم رزرواسیون دو تاریخ واکسیناسیون را به طور خودکار و با فاصله 28 روز تعیین می کند. “دکتر Vít Heblt از مرکز واکسیناسیون در Litomyšl توضیح داد. این مرکز در کلینیک مغز و اعصاب هشت ساعت در روز کار می کند و در این مدت می تواند 200 نفر را واکسینه کند. اما همه چیز به تأمین واکسن بستگی دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *