سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در مناطقی از منطقه چرودیم ، ممنوعیت کلی ورود به جنگل ها به دلیل سرقت منع شده است

[ad_1]

Ctětín ، Hodonín ، Miřetice ، Rohozná ، Rváčov ، Trhová Kamenice ، Včelákov ، Velká Střítež ، ihvihov ، Zaječice و berumberk. این مکانها مکانهایی هستند که اکنون فقط صاحبان جنگل یا شرکتها می توانند برای پاکسازی تنه و شاخه های افتاده وارد آن شوند.

مقامات منطقه ای خواستار عدم ورود موقت ورود جنگل های جمهوری چک شدند. لوسی پروچازکووا از اداره منطقه گفت: “طوفان باد باعث ایجاد یک فاجعه در حدود 25 هزار متر مکعب چوب شد. در جنگل ها تعداد زیادی گسل درمان نشده و زمین لرزه وجود دارد ، درختان همچنان در خاک مرطوب می بارند.” محیط زیست و کشاورزی.

قارچ شناس معروف خاک رس Jiří Laštůvka “Kudláček” نیز به Mi toetice و Žumberk می رود. “هر کجا که می روم ، هر از گاهی فقط یک درخت افتاده وجود دارد. این وضعیت بدتری در اطراف جاده های Hlinsko – Studnice – Koshinov است. جنگل ها آسیب دیده اند ، بله ، اما به نظر من این عمدتا به دلیل قطع ، هرس و البته پوست سوسک. “، می گوید Laštůvka.

درباره طوفان های 9 و 10 ژوئیه اینجا بخوانید:

متن کامل این فرمان را می توان در اینجا یافت

به گفته مقامات منطقه ، ورود به جنگل ها یک خطر بزرگ است. خسارت و قطع قبلی تصادفی باعث بی ثباتی دیواره های جنگل شده است. در هنگام وزش باد و ممکن است تقریباً آنقدر قوی نباشند ، تاج ها و شاخه های شکسته و یا حتی درختان کامل روی زمین بیفتند ، که در اثر طوفان شکسته شدند ، اما در تنه های مجاور آویزان بودند.

ممنوعیت کلی ورود به جنگل ها در مناطق کاداستر روستاهای زیر اعمال می شود:

Ctětín، Hodonín u Nasavrk، Miřetice، Rohozná u Trhové Kamenice، Rváčov u Hlinska، Trhová Kamenice، Včelákov، Velká Střítež، Švihov، Zaječice و berumberk.

در یکی از بندهای این فرمان آمده است: “ممنوعیت ورود به وضوح توسط مالک جنگل در تمام جاده های دسترسی مشخص خواهد شد.”

طبق قانون جنگل ، ورود می تواند حداکثر به مدت سه ماه ممنوع شود ، در این صورت مقامات منطقه ای برای مدت کوتاه تری تصمیم گیری می کنند ، یعنی. تا 31 آگوست.

به دلیل طوفان ، سد دریاچه در لژاکی ترکید:

“آنها می گویند که آنها در حال رشد هستند ، ما فقط می خواستیم قارچ انتخاب کنیم. ما به Vchelakovo می رویم ، جایی که مکان های مورد علاقه خود را داریم. آیا حتی نمی توانیم به Rohozna برویم ، جایی که ما آن را نیز می دانیم؟” اما او اذعان می کند که به خطر انداختن سلامتی او برای چند قارچ یا پول فایده ای ندارد. مطمئناً افراد ناامید زیادی وجود خواهد داشت ، زیرا این جنگل ها در مناطق ذکر شده هستند که برای بازدید از قارچ بسیار استفاده می شوند.

با این حال ، برخی از ساکنان اقدامات را نمی فهمند و آنها را دنبال نمی کنند. “من در جمبرک زندگی می کنم و به جنگل های اطراف می روم. حوادث زیادی وجود دارد ، خطر سقوط درختان وجود دارد ، اما برای حل محل با اخطار یا توصیه به سادگی با ممنوعیت ورود ، بیش از حد و خصوصاً خواص جانی پیدا می کنم ،” گفت کمیل دوبسکی.

و او از خود پرسید که آیا کارمندان فقط یک هفته پس از طوفان از وضعیت نامناسب جنگل ها مطلع شده اند؟ “این بیان بی کفایتی کامل اداره های جنگل است که به جای حل مشکلات به ممنوعیت های کلی متوسل می شوند.”

خسارات ناشی از طوفان قابل توجه بود ، بسیاری از تنه ها به ویژه در جنگل های Hlinec به زمین افتادند. طبق یک تخمین تقریبی ، این یک هزار متر مکعب چوب است. میروسلاو کروسیل ، شهردار گفت: “نه تنها غرفه ها آسیب دیده اند بلکه ما از نرده های تازه ساخته شده نیز رد شده ایم.” طوفان شدید صنوبرهای مخصوص پرورش یافته را قطع کرد ، اما همچنین درختان برگریز را در شهر و اطراف آن ویران کرد ، و لیندر و سایر درختان قربانی آن شدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *