سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

در صورت عدم موفقیت این ایالت ، این منطقه واکسیناسیون را انجام می دهد

[ad_1]

“معلوم می شود که وقتی کسی قول غیرواقعی و غیرممکن می دهد ، در حالی که به سازمان رجوع نمی کند ، اظهار نظر می کند و همه را بی کفایت می داند. بگذارید این درسی باشد که باید در مواقع بحرانی یاد بگیرید. مناطق از ابتدای ژانویه به این موضوع توجه کرده اند. لطفاً شکایات را به خود عامل واکسیناسیون آندری بابیش معرفی کنید. “روز گذشته مارتین نتولیکی ، فرماندار پردوبیس گفت.

طی هفته گذشته ، دفتر استانداری به همراه شهردار در زمینه آماده سازی برای ایجاد هفده مرکز واکسیناسیون در منطقه پیشرفت کرده است. وی در حال تدوین استراتژی واکسیناسیون خود به عنوان اقدامی پیشگیرانه برای جایگزینی نقش دولت است که به گفته منتقدان ، واکسیناسیون را مدیریت نمی کند. طبق داده های فعلی ، از نظر میزان واکسیناسیون در کشورهای اروپایی عقب هستیم.

بعلاوه ، واکسنها به دلیل ادامه واکسیناسیون تحت نظارت استانداری ، تقریباً در منطقه خسته شده اند.

هایتمن: “دولت کاملاً آماده نیست”

تاکنون ، منطقه پردوبیس دارای دو صفحه واکسن برای مجموع 2000 دوز است. آنها روز دوشنبه مصرف می شوند. طبق برنامه دولت ، قرار نبود محموله بعدی تا 21 ژانویه برسد. “دولت کاملاً آماده نیست ، ما کمی واکسیناسیون می کنیم و در پایان مشخص می شود که نه تنها سیستم ثبت نام از کار می افتد ، بلکه خطر کمبود واکسن نیز وجود دارد. بنابراین ما خواستار عرضه ویژه یک بشقاب واکسن خارج از برنامه دولت هستیم و روز یکشنبه برای آن به برنو خواهیم رفت. دیروز رئیس جمهور مارتین نتولیکی گفت: “ما توانایی پرداخت واکسیناسیون برای چند روز را نداریم.”

این منطقه در تلاش است سایر کمبودهای سیستم ثبت ملی را برطرف کند. از روز دوشنبه ، یک خط تلفن 466 026 466 راه اندازی می کند که عمدتا برای افراد مسنی که نمی توانند ثبت نام در وب سایت را انجام دهند ، در نظر گرفته شده است.

“علاوه بر این ، فرم کاملاً ساده نیست. این سال وجود دارد که آیا BMI شما بیش از 35 پوند در متر مربع است؟ من اعتراف می کنم که من نمی دانم BMI چیست؟ “گفت میهائلا ماتوشکووا ، مشاور بهداشت منطقه ای.

700 پزشک و 600 کارگر غیر پزشکی علاقه مند به واکسیناسیون قبلاً در منطقه ثبت نام کرده اند.

“علاوه بر این ، در مجموع بیش از 400 متخصص بهداشت از سراسر منطقه قبلاً برای شرکت در واکسیناسیون در مراکز واکسیناسیون آینده ثبت نام کرده اند و ما همچنین می توانیم کارمندان اداری لازم را پیدا کنیم. ما به خاطر آن از آنها تشکر می کنیم ، اکنون به هر دست نیاز است “، ماتوشکووا افزود.

به گفته توماس گوتوالد ، مدیر بیمارستان ، پیراپزشکان در هر پنج بیمارستان منطقه ای واکسینه شده اند و علاقه به این واکسن حدود هفتاد درصد است. واکسیناسیون سالمندان از روز دوشنبه آغاز می شود.

با گسترش واکسیناسیون به سایر گروههای آسیب پذیر – افراد مسن و بیمار جدی – است که مراکز واکسیناسیون “غیرنظامی” دوم در 1 فوریه در تمام شهرهای دارای بیمارستان آغاز به کار می کنند. اینها Pardubice ، Chrudim ، Usti nad Orliki ، Litomishel و Svitavi هستند. این منطقه در انتخاب و تهیه اماکن با شهرداران محلی همکاری می کند. از مارس ، مراكز در شهرهای مسكونی دیگر “محله های كوچك” كه 15 كانون هستند ، راه اندازی می شوند. در پردوبیس ، به دلیل وسعت منطقه ، حداقل دو مركز و همچنین در منطقه چرودیم وجود خواهد داشت. علاوه بر Chrudim ، مراکز در Skutce و Tremosnice نیز وجود خواهد داشت.

از اوایل دوشنبه 18 ژانویه ، اولین مرکز واکسیناسیون آزمایشی در ساختمان املاک و مستغلات قبلی مقابل دفتر منطقه ای ، دوباره تحت رهبری منطقه افتتاح می شود. تجربه در آنجا به مگس گرفتن قبل از آغاز ناگهانی ماه مارس در مراکز دیگر کمک می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *