سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

حجاب در اردوگاه کودکان اجباری نیست. با این حال ، آزمایش باقی مانده است

[ad_1]

اردوی تابستانی کودکان “چرودیم” که به همت باشگاه چتربازان “چرودیم” برگزار شده است ، امسال برگزار نمی شود. اوا شیبووا ، هماهنگ کننده اردوگاه گفت: “امسال نمی تواند اتفاق بیفتد زیرا شرایط تشکیل اردوهای تابستانی توسط وزارت بهداشت برای ما خیلی دیر فراهم شده است.”

اردوهایی که برگزار می شود ، عمدتا با نشان آزمایش برگزار می شود. برای والدین و فرزندان ، گزینه های مختلفی در بازی وجود دارد که اثبات آزمایش منفی covid-19 است. اگر والدین کودک خود را با آزمایش PCR که بیش از هفت روز قبل از شروع اردو نباشد آزمایش کنند ، کودک دیگر در طول اقامت آزمایش نخواهد شد. همان قوانینی در مورد كودكانی اعمال می شود كه كمتر از 180 روز پیش بتوانند تأیید عفونت كویدم -19 را ثابت كنند. اگر کودک یک آزمایش آنتی ژن منفی را اثبات کند که بیش از 72 ساعت قبل از عزیمت نباشد ، باید پس از هفت روز آزمایش آنتی ژن جدید را در طول اردوگاه انجام دهد.

به عنوان مثال ، گابریلا از پردوبیس دختر 12 ساله خود را به اردوگاه می فرستد. “من دخترم را با PCR آزمایش خواهم کرد ، که جلوی اردوگاهی که اوایل ماه اوت به آنجا می رود از دهانش پاک می شود. وی گفت: “در طول اردو ، آنها نباید دوباره آزمایش مجدد کنند.”

شهر پردوبیس قبل از عزیمت کودکان آزمایشاتی را انجام داد. جاکوب ریچتکی معاون شهردار گفت: “ما با نمایندگان Scimed Biotechnologies ، که تمام مجوزهای لازم را به عنوان یک مرکز درمانی دارد ، توافق کرده ایم که ظرفیت آزمایش خود را افزایش دهیم و تاریخ های اضافی را در محل جمع آوری آن در ایستگاه اصلی راه آهن در Pardubice اختصاص دهیم.” .

دیگر نیازی به ولی نیست

طبق توافق اولیه بین وزارت بهداشت و شورای کودکان و جوانان چک ، احتیاج به حجاب در اردوگاه ها نخواهد بود. “بسته بندی مقنعه ها یا ماسک های تنفسی کاملاً داوطلبانه است و به دلخواه هرکسی بستگی دارد. بچه ها نیز مجبور نبودند مواد ضد عفونی کنند. تنها تعهد آزمایش بود. “، مونیکا دوبروسکا ، رئیس اردوگاه کودکان جیسکرا ، که به طور منظم در Sech برگزار می شود ، گفت.

در مورد مراجعه والدین در طول اردوها ، شرایط تغییر نمی کند. “ما اجازه ملاقات نداریم. اگر پدر و مادر به دیدن فرزند خود بیایند ، ما آنها را از دروازه به خانه می فرستیم. “

اگر شیوع آن در اردوگاه رخ دهد ، رهبران اردوگاه باید مراحل تعیین شده توسط وزارت بهداشت را دنبال کنند. “ما در اردوگاه انزوا ایجاد کرده ایم ، جایی که کودکی با علائم بیماری منتظر آمدن والدین است ، که البته بلافاصله به شما اطلاع می دهند. ما همچنین در مورد وضعیت كل ایستگاه بهداشت مربوطه گزارش خواهیم داد. “گفت الكساندرا نرادووا ، هماهنگ كننده اردوی تابستانی گروه Radost Pardubice.

مارکتا پلاچا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *