سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جشنواره Smithana “Litomyšl” برگزار می شود. علامت های سوال بیش از مجریان و نمایش ها آویزان است

[ad_1]

کل برنامه 63 امین جشنواره کرم Litomyšl در اواخر ماه مارس از طرف برگزارکنندگان یک راز محرمانه خواهد بود. پیش فروش بلیط از چهارشنبه اول مارس آغاز نمی شود ، اما در اواسط ماه آوریل آغاز می شود.

وویچک استریتسکی ، مدیر هنری جشنواره گفت: “برنامه ما کاملاً آماده شده است ، اما سوال این است که آیا ما قادر به اجرای کامل آن خواهیم بود؟” علت نگرانی ، همه گیری مداوم covid-19 است. استراتسکی گفت: “ما اجازه خواهیم داد زمان ، وقایع و واکسیناسیون بگذرد.” با این حال ، برگزارکنندگان برنامه کاملی از جشنواره دارند. این مدیر هنری افزود: “متناوباً ، ما آن را با توجه به شرایط عملیاتی تنظیم خواهیم کرد.”

سالگرد

در شصت و سومین جشنواره ملی کرم Litomyšl ، بازدید کنندگان یک سالگرد مهمانی را جشن می گیرند. ژوئن 75 سالگرد اولین جشنواره موسیقی Litomyshal است که باعث ایجاد جشنواره Cream Litomyshal می شود. در سال 1946 ارکستر فیلارمونیک چک رهبر رافائل کوبلیک را در Litomysl اجرا کرد و موفق به اجرای چندین کنسرت شد. امسال ، آهنگ سازی Bedrich Smetana در D major ، که اولین آهنگ 75 سال پیش بود ، در حیاط قلعه نیز اجرا می شود.

برگزار کنندگان Litomy Litl از Smetana سال گذشته به همان روش به اقدامات دولت پاسخ دادند و سرانجام فرم مجلسی شصت و دومین سال جشنواره برگزار شد. در برنامه جشنواره امسال باز هم تعدادی از مجریان خارج از کشور حضور دارند. و این آنها بودند که سال گذشته نتوانستند به لیتومیشل بیایند. سوال این است که آیا امسال این امکان وجود دارد؟ از جمله ، برگزارکنندگان در حال برنامه ریزی برای اجرا با یک گروه اسپانیایی هستند که نمایش “کارمن در ایمان فلامنکو” را با تأخیر برگزار می کند. یک گروه از مسکو ، یک گروه آوازی اسلوونیایی یا یک گروه ایرلندی نیز باید بیایند. اما علامت های سوال نیز بیش از برنامه های چک است. اقدامات دولت علیه کوید همچنین بر سینماهای چک تأثیر می گذارد. در حال حاضر ، هنرمندان نمی توانند تمرین کنند. اپرای Hubička ساخته Bedrich Smetana اولین بار در جشنواره Litomysl برگزار می شود. اگر آنها وقت لازم برای تمرین پرونده ها برای اجرا را نداشته باشند ، برگزارکنندگان احتمال نمی دهند که مجبور به ایجاد تغییر در برنامه شوند.

به همین دلیل برگزارکنندگان انتشار برنامه 63 “کرم” Litomyšl را به تعویق انداختند. او آن را تا 29 مارس در یک کنفرانس مطبوعاتی در رودولفینوم در پراگ ارائه می دهد. پیش فروش بلیط قرار است از چهارشنبه 14 آوریل آغاز شود.

Sometomy’s Litomyšl باید 44 برنامه با بهترین مجریان داخلی و خارجی را ارائه دهد. موضوع اصلی درام “کلیدهای خانه” است ، به عنوان نمادی از امکان بازگشت ، دلبستگی به امنیت و زمینه ای محکم. این ادامه رایگان موضوع سال گذشته “موزای امید” است ، که احساساتی را که همه در ابتدای تابستان احساس می کردند بسیار تحت تأثیر قرار داد. “ما آماده هستیم که شروع جشنواره را به ماه جولای موکول کنیم. من فکر می کنم در سال 2020 ما ثابت کردیم که می توانیم بداهه پردازی کنیم و برای هر مشکلی راه حلی پیدا کنیم. به همین دلیل یان پیکانا ، مدیر جشنواره اطمینان داد ، به همین دلیل ما اعتقاد داریم که Litomyšl از Smetana در سال 2021 برگزار می شود. برگزارکنندگان نسخه آنلاین احتمالی جشنواره را در نظر نمی گیرند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *