Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جشنواره کمک های موسیقی بیش از 200000 نفر جمع آوری کرد

[ad_1]

با وجود همه پیچیدگی های شگفت انگیز ، داوطلبان موفق شدند یک سال کامل از جشنواره محله را ایجاد کنند. آنها 216 هزار و 541 تاج برای امور خیریه دریافت کردند. آنها آنها را به طور مساوی بین مدارس ویژه در Litomysl ، Polichka و Visoko Mito تقسیم خواهند کرد.

مراسم امسال با نقش و نگار رول وانیلی همراه بود که شما را فریب داد تا با هم کوکی بپزید. پخش مستقیم مخاطبان را به آسیاب در روستای هورکی در نزدیکی لیتومیشل برد ، جایی که در آن آهنگ های کریسمس نیز پخش می شد. برخی از خانواده هایی که قبلاً تحت حمایت بودند و تیم جشنواره روی اجاق گاز ملاقات کردند. یاروسلاو دوشک بازیگر از تئاتر لیتومیول به حاضران گفت. “به عنوان مجموعه ای از تمام کانال های پخش جریانی ما ، این نمایش در حال حاضر بیش از 35،000 بازدید دارد. اغراق است اگر بگوییم مردم امسال بیش از سیزده سال گذشته را دیده اند. کوید علاوه بر ناراحتی ها ، پارادوکس های زیبایی را با خود به همراه می آورد. ” ضبط را می توان به عنوان مثال در کانال یوتیوب جشنواره مشاهده کرد.

علاقه مندان به این جشنواره می توانند از مدارس خاص حمایت کنند ، به عنوان مثال با خرید پیش بند و جوراب ، اما همچنین با ارسال پول به یک حساب شفاف ، خرید بلیط رمز یا کمک به صندوق.

جشنواره کمک های موسیقی بیش از 200000 نفر جمع آوری کردمنبع: ایوان کریزا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *