سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جشنواره کمک های موسیقی بیش از 200000 نفر جمع آوری کرد

[ad_1]

با وجود همه پیچیدگی های شگفت انگیز ، داوطلبان موفق شدند یک سال کامل از جشنواره محله را ایجاد کنند. آنها 216 هزار و 541 تاج برای امور خیریه دریافت کردند. آنها آنها را به طور مساوی بین مدارس ویژه در Litomysl ، Polichka و Visoko Mito تقسیم خواهند کرد.

مراسم امسال با نقش و نگار رول وانیلی همراه بود که شما را فریب داد تا با هم کوکی بپزید. پخش مستقیم مخاطبان را به آسیاب در روستای هورکی در نزدیکی لیتومیشل برد ، جایی که در آن آهنگ های کریسمس نیز پخش می شد. برخی از خانواده هایی که قبلاً تحت حمایت بودند و تیم جشنواره روی اجاق گاز ملاقات کردند. یاروسلاو دوشک بازیگر از تئاتر لیتومیول به حاضران گفت. “به عنوان مجموعه ای از تمام کانال های پخش جریانی ما ، این نمایش در حال حاضر بیش از 35،000 بازدید دارد. اغراق است اگر بگوییم مردم امسال بیش از سیزده سال گذشته را دیده اند. کوید علاوه بر ناراحتی ها ، پارادوکس های زیبایی را با خود به همراه می آورد. ” ضبط را می توان به عنوان مثال در کانال یوتیوب جشنواره مشاهده کرد.

علاقه مندان به این جشنواره می توانند از مدارس خاص حمایت کنند ، به عنوان مثال با خرید پیش بند و جوراب ، اما همچنین با ارسال پول به یک حساب شفاف ، خرید بلیط رمز یا کمک به صندوق.

جشنواره کمک های موسیقی بیش از 200000 نفر جمع آوری کردمنبع: ایوان کریزا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *