سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جزئیات چک های واکسینه شده: اختلاف بین مناطق زیاد است ، منجر به پراگ می شود

[ad_1]

کمتر از 200000 نفر اولین دوز واکسن ویروس کرونا را تا دوشنبه شب دریافت کردند. با دوز دوم بعدی در شانه ، کمتر از 14000 نفر مراکز واکسیناسیون را ترک کردند – علاوه بر نخست وزیر آندری بابیش و وزیر بهداشت جان بلاتنی. این امر از اطلاعات مفصلی که وزارت بهداشت شروع به انتشار کرده است ، ناشی می شود.

بیشتر افرادی که حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند ، بیش از 80 سال سن دارند. در کل ، تقریباً 55000 نفر در سراسر کشور وجود داشتند.

دومین گروه سنی قوی چهل ساله است. در همان زمان ، آنها بر تعداد جداعی که قبلاً دوز دوم را دریافت کرده اند ، بر جدول ها تسلط دارند. بنابراین ، می توان فرض کرد که اینها عمدتاً پزشکان ، پرستاران و سایر کادر پزشکی هستند که از افراد آلوده مراقبت می کنند.

داده ها تفاوت معنی داری را بین مناطق نشان می دهد: 51000 نفر حداقل با یك دوز واكسن در مراكز پراگ واكسین شده اند. قرار نبود که آنها فقط ساکنان پراگ باشند ، اما می توان تصور کرد که آنها بیشتر آنها باشند. از نظر تئوری ، 38 نفر در هر هزار فرد خلاق اکنون می توانند واکسینه شوند.

برعکس ، 7.4 هزار نفر در تاسیسات منطقه Usti nad Labem بودند ، یعنی از نظر تئوری فقط 9 نفر با اولین دوز برای هر هزار نفر ساكن در آنجا بودند.

“عمل” واکسیناسیون در سراسر کشور هنوز بر ضد برنامه های اصلی است. بلاتنی اذعان کرد: واکسیناسیون در معرض خطرترین گروه ، که شامل افراد بالای 80 سال و متخصصان بهداشت است ، حدود یک ماه به تأخیر می افتد. در ابتدا قرار بود در فوریه پایان یابد ، اما احتمالاً تا پایان ماه مارس ادامه خواهد داشت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *