سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

جاده های خطرناک در جمهوری چک: بیشتر ببینید که در کجا خراب می شود

[ad_1]

این تعداد از آمار بیشتر است. در دو سال گذشته ، 237 حادثه رانندگی در تقاطع پراگ در خیابان های Ječná ، Sokolská و Legerova اتفاق افتاده است. به طور متوسط ​​هر روز سوم.

بنابراین ، قطب حمل و نقل شلوغ در بزرگراه پراگ از نظر ازدحام در بین پر خطرترین مکان های جمهوری چک رتبه اول را دارد. این از اطلاعات پورتال جدید تصادفات ، که با همکاری دفتر بیمه بیمه چک و شریک رسانه ای آن دنیک ایجاد شده است ، ناشی می شود.

مهمترین علت تصادفات در این خطرناکترین نقطه در کشور عدم اولویت هنگام تغییر مسیر از مسیر به خط دیگر است. یان ماتوشک ، مدیر اجرایی دفتر بیمه چک گفت: “اینها عمدتاً خسارت ورق فلزی هستند.”

با بررسی خطرناکترین مکانها در مناطق خاص ، معلوم می شود که چنین حوادث ناشی از بی احتیاطی اغلب در مکانهایی با ترافیک زیاد در مراکز خرید بزرگ متمرکز است. به عنوان مثال ، این مربوط به Hradec Králové ، stí nad Labem یا keské Budovjovice است.

بزرگراه D1 در تصادفات خطرناک ناشی از سرعت زیاد برتری دارد. پرمخاطره ترین بخش بین کوبروویس و هومپولک است ، جایی که 52 تصادف در دو سال گذشته اتفاق افتاده است دقیقاً به این دلیل که رانندگان پاهای خود را از بنزین جدا نکرده اند.

از نظر درگیری ، حیوانات وحشی به وضوح یکی از خطرناک ترین مناطق در منطقه لیبرسک است. پرمخاطره ترین بخش مربوط به جاده درجه یک شماره 13 بین Chrastava و Rynoltice است. در دو سال گذشته سی و نه تصادف بین رانندگان و حیوانات رخ داده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *