سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تیغ و خون در برابر استرس. موارد خودزنی در کودکان به طور جداگانه در حال افزایش است

[ad_1]

“من تیغ ​​را برداشتم و به آرامی از طریق دستم رد کردم. این یک احساس فوق العاده آرامش بخش و فوق العاده بود. من به طور تصادفی یک بار عمیق تر از حد معمول بریدم. من نمیخواستم. من وحشت زده بودم ، همه جا خون بود و بیمار بودم. به پدر و مادرم زنگ زدم. آنها دویدند ، شوکه شدند ، و به همین ترتیب آن روشن شد. من خیلی راحت شدم. “دانش آموز بارا که می خواست ناشناس بماند گفت.

چاقو یا تیغ

مرکز بحران در کارتهای موسوم به حمایت بنیاد توسعه جامعه مدنی شرکت می کند. در وب سایت ها www.krizovapomoc.vcasnapomocdetem.cz مکانهایی تعیین شده است که در آن کودکان و والدین از کمکهای تخصصی برخوردار می شوند. علاوه بر Chrudim ، نقشه منطقه Pardubice سازمانهایی از Pardubice ، Jamberk یا stistí nad Orlicí را نشان می دهد. این فعالیت توسط خواننده آدام میشیک پشتیبانی شد ، که در ویدیوی جدید به جوانان توصیه می کند که کجا مراجعه کنند.

والدین شوکه و درمانده اغلب به طور تصادفی متوجه می شوند که فرزندانشان به خودشان آسیب می رسانند. این اغلب آسیب با چاقو یا تیغ است.

“بیشتر آنها برشهای کم عمق روی پوست در مکانهایی است که توسط لباس پنهان می شوند. والدین ما غالباً چنین کودکانی را بسته تر ، کم ارتباط تر ، درون گراتر توصیف می کنند و وقت زیادی را در مقابل کامپیوتر می گذرانند. “

هوای امروز از کودکانی که پشت کامپیوتر نشسته اند پشتیبانی می کند. به دلیل یادگیری از راه دور ، کودکان چاره دیگری ندارند. سپس والدین به راحتی رد می کنند که آیا فرزندانشان در کلاس ها شرکت می کنند ، می خوانند ، بازی می کنند ، با دوستانشان تماس می گیرند یا با آنها تماس می گیرند.

اختلافات بین والدین که با “زیردریایی” در خانه نیز بسته می شود ، در آسیب رساندن به خود کودکان نیز نقش دارد.

“داستان هایی که ما با آنها روبرو می شویم ترسناک هستند ، خودآزارگری همیشه به آسیب های سطحی ختم نمی شود! پس از جراحت ممکن است هیچ گونه تسکینی نداشته باشید. گاهی اوقات مرگ می تواند رخ دهد. “

چگونه تنش را از بین ببریم

روانشناسان مرکز بحران Chrudim به مطالعه زمینه ناراحتی و درگیری کمک می کنند. آنها با هم به دنبال مکانیسم های جایگزین ایمنی برای از بین بردن استرس هستند. او سعی می کند کودکان را چنان در شرایط روحی قرار دهد که آنها نمی خواهند به خود آسیب برسانند.

همچنین از کودک آزاری خودداری کنید. یاد بگیرید که آن را بشناسید و تصمیم بگیرید

این همچنین به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را درک کرده و به آنها کمک کنند. هرکسی که در خانواده مشکل داشته باشد می تواند بیاید ، بنویسد یا تماس بگیرد. امکان اجرا به صورت ناشناس وجود دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *