سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تونل نریان برای مدت 34 هفته بسته خواهد بود. هزینه بازسازی 107 میلیون کرون خواهد بود

[ad_1]

هنوز مشخص نیست که چه زمانی تعمیرات تونل آغاز می شود. اداره راه ها و بزرگراه ها با هفته مدیریت با اداره مدیریت تونل و ارگان منطقه ای موافقت می کنند. کریستینا کورنچیکووا ، سخنگوی اداره راه ها و بزرگراه ها گفت: “دلیل مذاکرات هماهنگی تعمیرات با سایر تعمیرات برنامه ریزی شده است که ممکن است با بسته شدن تونل مغایرت داشته باشد.”

پیروزی اتحادیه شرکت ها نتیجه داده های ثبت شده در قرارداد است. برخی از پیشنهادات ارزان تر بودند ، انجمن به لطف ترکیبی از قیمت با مدت زمان ضرب الاجل و مدت ضمانت برنده شد. قیمت قرارداد 107.5 میلیون کرون بود ، در حالی که قیمت اولیه تخمین زده شده 93 میلیون بود.

تعمیر کامل

کار تعمیر و نگهداری باعث بسته شدن تونل Hřebeč در جاده I / 35 خواهد شدبا بازسازی ، تونل Hřebeč در جاده I / 35 به همان روش تعمیر و نگهداری در آوریل بسته می شود.منبع: DSD Rتونل Hřebeč در انتظار نوسازی کامل است و قسمت فنی آن در حین کار تا حدی جایگزین می شود. این شرکت حرفه ای سیستم جدیدی را برای تشخیص فیلم و دوربین ایجاد می کند ، یک سیستم کنترل ، حفاظت از آتش را در نظر می گیرد و روشنایی LED جدیدی را شامل علائم متغیر جاده و چراغ راهنمایی نصب می کند. تهویه و تهویه مطبوع نیز در انتظار تعمیر هستند. همزمان ، پوشش لوله تونل و سیستم ضد آب جدید ترمیم می شوند. این پروژه همچنین کارهای ساخت و مرمت را برای ایجاد ثبات در زمین لغزش در قسمت شرقی درگاه تونل پیش بینی کرده است.

تونل Hřebeč در جاده I / 35 در نوامبر 1997 افتتاح شد. اندازه آن 354 متر است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *