سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تعداد کلاهبرداری بیمه در منطقه در حال افزایش است

[ad_1]

Allianz pojišťovna در پراگ بیشترین تقلب را بدون رقابت ثبت کرد. منطقه پردوبیس ، که خسارت تقلب در بیمه نسبت به سال قبل 23 میلیون افزایش یافته است ، به “جهنده سال” تبدیل شده است. به این ترتیب ، او به مکان دوم ناخوشایند درست پشت پایتخت نقل مکان کرد.

“سخنگوی شرکت بیمه واسلاو بالک

دهمین مکان

و افراد غیر صادق را می توان در میان مشتریان سایر شرکت های بیمه محلی نیز یافت. سال گذشته ، بازرسان Generali Česká pojišťovna از کلاهبرداری 17.1 میلیون کرون در منطقه پردوبیس تحقیق کردند. با این حال ، در آمار خود ، این منطقه کمی بهتر عمل می کند ، از چهارده منطقه ، در رده دهم قرار گرفت. اول پراگ بود.

بیشترین حجم مالی از طریق تقلب در زمینه بیمه در زمینه دارایی و بیمه مدنی کارآفرینان حاصل می شود. سال گذشته ، Generali pojišťovna مبلغ 326 میلیون کرون در این بخش ثبت کرد که بیش از نیمی از کل کلاهبرداری های بیمه ای کشف شده را نشان می دهد.

ایوانا بوریانکووا سخنگوی جنرالی توضیح داد: “افرادی که مشکلات مالی دارند بیشتر در معرض اقدام به کلاهبرداری در بیمه هستند ، خواه کارآفرینان بسیار موفق ، قمارباز یا افراد معتاد به مواد اعتیاد آور مختلف باشند.”

به دنبال آن کلاهبرداری در بیمه اتومبیل انجام می شود. بوریانکووا خاطرنشان کرد: “حوادث بیمه تصادفات معمولی است ، اما همچنین اقدام به کلاهبرداری در زمینه بیمه در زمینه آسیب های بهداشتی است که تحت پوشش مسئولیت اجباری قرار می گیرند.”

آمار شرکت بیمه آلیانز نیز به روشی مشابه صحبت می کند. کلاهبرداری اغلب به آب و سایر خسارات مادی وارد می شود. به دنبال آنها بیمه نامه های مسئولیت ، و همچنین آتش سوزی و انواع مختلف تقلب در خودرو وجود دارد. تعداد کلاهبرداری های بیمه ای کشف شده در آلیانتس سال گذشته در منطقه پردوبیس از 37 مورد به 78 مورد افزایش یافته است.

میلیاردها خسارت

تلاش برای کلاهبرداری در بیمه نیز توسط تعدادی از افراد در غیر این صورت بی گناه انجام می شود ، که عمداً تلاش می کنند خسارت را در واقعیت بیمه افزایش دهند. سخنگوی Generali Česká pojišťovna گفت: “شگفت آور است که مردم چنین رفتاری را بد نمی دانند و نمی دانند که این یک جرم است – تلاش برای کلاهبرداری در بیمه”.

در طولانی مدت ، خسارت وارده به شرکت های بیمه میلیاردی هزینه دارد. جنرالی تخمین می زند که مبلغ جذب شده توسط کلاهبرداری در پنج سال گذشته به 2.25 میلیارد کرون رسیده باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *