سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تعداد در حال افزایش است. آیا پس از تروتنوف پردوبیس بسته می شود؟

[ad_1]

شیوع در منطقه بسته Trutnov در حال گسترش است ، بنابراین تعداد افراد آلوده در حال افزایش در منطقه ما ، به ویژه در منطقه پردوبیس است.

از نظر منطقی ، تروتنوف نزدیک ترین منطقه به منطقه ما است. وضعیت مشابهی در همسایگی هرادچ وجود دارد. و منطقه ناخود ، که به شمال دنبال می شود ، در حال حاضر تقریباً همان میزان گسترش بیماری Trutnov همسایه را نشان می دهد.

ولسوالی های Hradec و Pardubice از نظر تعداد مناطق آلوده تازه کشف شده در هفته گذشته در رتبه ششم کشور قرار دارند. هر دو ولسوالی در تعطیلی بعدی از طرفداران داغی هستند که وزیر جان بلاتنی روز چهارشنبه درباره آن هشدار داد.

“در طی دو یا سه هفته ، وضعیت در سراسر کشور می تواند به اندازه محله های بسته جدی باشد. بنابراین نمی توان رد کرد که ما در شهرک های دیگر نیز به همین روش ادامه دهیم. “

اکنون مسدود شدن در مناطق آسیب دیده از Heb ، Sokolov و Trutnov است. داده های چهارشنبه نشان می دهد که همه مناطق اطراف شروع به جبران کرده اند. و بهمن به مناطق زیر گسترش می یابد. ظاهراً عمدتاً یک جهش انگلیسی در ویروس است.

در هفته گذشته ، منطقه پردوبیس بیش از دو سوم شیوع این بیماری را دارد ، مانند خود منطقه تروتنوف ، که در جمهوری چک بدترین وضعیت است.

بهترین قسمت بوهمیای شرقی منطقه Svitavi است.

بنابراین ، دو لکه قرمز مشخص روی نقشه جمهوری چک ظاهر شد ، که نشان دهنده وضعیت بد اپیدمی است: کل منطقه کارلووی واری به همراه منطقه پیلسن مجاور ، در طرف مقابل بوهمیا با منطقه Trutnov Pardubicejo مرکزی.

مشخص نیست جهش ویروس در انگلیس چه نقشی در موج فعلی بیماری دارد. با این حال ، در خود منطقه Trutnov در اکثر نمونه های آزمایش شده تشخیص داده شد.

کاترینا سمرادووا ، سخنگوی بیمارستان های منطقه پردوبیس گفت: “آزمایشگاه های ما کشف جهش در ویروس کرونا ویروس انگلیس را تأیید کرده اند ، اما آمار دقیقی از وقوع آن در منطقه نداریم.”

یک هفته پیش ، سهم جهش انگلیس در منطقه پردوبیس حدود ده درصد بود ، همانطور که در آن زمان اولگا هگرووا ، اپیدمیولوژیست منطقه ، به دنیک اطلاع داد.

بیمارستان های منطقه در حال حاضر در حد ظرفیت خود هستند.

گسترش بیماری به صورت نقدی

تعداد مبتلایان تازه تشخیص داده شده در هر 100 هزار نفر در هفته گذشته:

Trutnov District 1065

ناخودسکو 838

774

774

کرودیم 598

595

سویتوی 354[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *