سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تسکین استردو در نهایت ، موانع سر و صدا در بزرگراه D35 ساخته می شود

[ad_1]

یک قسمت هفت کیلومتری بزرگراه بین استروف و ویسوکه میتو در گذشته مورد بحث بوده است. شهروندان محلی چندین بار نظر EIA و سایر مقامات را شنیدند ، که مشخص کرد نه تنها به دیوارهای عایق صوتی نیاز است. نزدیکترین خانه ها تنها 240 متر با سایت در حال ساخت فاصله دارند.

با این حال ، نبرد به ظاهر شکست خورده سرانجام توسط ساکنان Stradun در منطقه Orlické Ústí پیروز شد. در اوایل ژوئیه ، منطقه پردوبیسه تصمیم به تغییر طرح منطقه بندی گرفت که بر اساس آن مانع سر و صدا “بار سر و صدا را از ترافیک بزرگراه به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.” دیوارهای محلی به طور قابل ملاحظه ای از ساخت دیوارها استقبال می کنند.

ما قبلاً در مورد بزرگراه D35 در بخشی از استروف تا ویسوکه میتو ، از جمله تونل Homole ، نوشته ایم:

“در ابتدا به نظر می رسید که هیچ گونه اندازه گیری سر و صدا وجود نخواهد داشت. در فینال ، ما خوشحالیم که چنین اتفاقی افتاده است. “شهردار روستا Zdenek Bachina در مقابل دنیک گفت.

طبق سند رسمی ، دیوار مورد نظر 778 متر طول و 4.5-5 متر ارتفاع خواهد داشت. علاوه بر این ، قسمت بیرونی دیوار باید با کاشت گونه های بومی درختان و درختچه ها تکمیل شود.

سال آینده ، سازندگان به روستای Ostrov در بزرگراه D35 می رسند. تردد از بزرگراه از حدود آگوست 2022 مستقیماً در جاده I / 17 از طریق Straduu انجام می شود. شهردار باچینا گفت: “ترافیک افزایش می یابد و حتی بدتر خواهد شد.”

در حالی که بخش D35 از Opatowice به Chasi اواخر امسال باز می شود ، اتصال به Ostrov به تأخیر می افتد:

پس از اتمام ، بزرگراه D35 منتهی به اولوموک ، همراه با بزرگراه D11 ، باید به عنوان یک مسیر جایگزین برای بزرگراه شلوغ D1 تبدیل شود ، که این امر باعث می شود بار ترافیکی از بزرگراه D1 بین دو جاده با اهمیت ترافیکی یکسان تقسیم شود.

چند سال دیگر طول می کشد تا مردم محلی آرام شوند. با این وجود ، ترافیک زیاد از High Duty به Chrudim حتی بیشتر افزایش می یابد. بنابراین ، شهرداری درخواست غرامت کرد و مقامات این ادعاها را پذیرفتند. “پیاده روها تغییر خواهند کرد ، انتقال جدیدی به چراغ های راهنمایی رخ می دهد. شهردار افزود: پنجره های ساختمانهای مجاور نیز تعویض می شود.

با این حال ، Straduu از تنها شهرداری در منطقه Visokokomicko فاصله دارد که از افزایش سر و صدا ناشی از ترافیک D35 می ترسد. در گذشته ، برخی از شهروندان کنیزوف در مورد روش هایی که نیاز به ایجاد موانع سر و صدا داشت ، اظهار نظر کردند. اما تا کنون ، آنها شکست خورده اند.

منبع: یوتیوب[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *