سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تراز آتش نشان: تعداد آتش سوزی ها کاهش یافته است ، اما خروجی های مربوط به پوسته افزایش یافته است

[ad_1]

وی افزود: اقدامات سختگیرانه نه تنها آسایش همه ما را كاهش داده است ، بلكه احتمالاً بر تعداد آتش سوزی یا حوادثی كه آتش نشانان به آنجا سفر كرده اند نیز تأثیر گذاشته است. سخنگوی آتش نشانان وندولا هوراکووا گفت: هرچه آتش نشانان کار کمتری داشته باشند ، از یک طرف فعالیت های بیشتری را به آنها اضافه می کنند ، از طرف دیگر – کوویدوف.

ضد عفونی و تحویل

سال گذشته ، آتش نشانان حرفه ای در منطقه پردوبیس با 9730 رویداد مقابله کردند. در مقایسه با سال 2019 ، این افزایش 2،113 مورد است. 28 درصد مداخلات مربوط به کروناویر اخیراً ظاهر شده است. “در این زمینه ، ما 1187 سفر را جشن گرفتیم. این مسئله ضد عفونی ساختمانها و ایستگاههای حمل و نقل عمومی یا تحویل مواد بود. “

تعداد کمتری آتش سوزی رخ داد ، در مجموع 202 مورد در پردوبیس ، 170 مورد در چرودیم ، 175 مورد در سوویتوی و 174 مورد در اورلیكوستیزه رخ داد. “سال گذشته 721 مورد آتش سوزی در منطقه رخ داده است. بیست و پنج آتش بدون آتش نشانان محاصره شده است. در مقایسه با سال 2019 ، تعداد آتش سوزی ها 47 و در مقایسه با سال 2018 حتی 207 مورد آتش سوزی کاهش یافته است. سال گذشته 54 نفر در این آتش سوزی ها مصدوم شدند که پنج نفر از آنها آتش نشان حرفه ای و چهار داوطلب آتش نشان بودند در مقایسه با سال 2019 ، تعداد مجروحان 24 نفر کمتر است “، هوراکووا گفت. به گفته وی ، هوای بارانی همچنین به کاهش آتش سوزی کمک کرده است. همچنین کاهش قابل توجهی در آتش سوزی علفزارها ، مزارع و جنگل ها وجود دارد.

بیشترین خسارت ناشی از شعله های آتش در نوامبر سال گذشته در یک ساختمان صنعتی در لانکرون بود ، یعنی 4.75 میلیون تاج. به گفته بازپرس ، علت آتش سوزی سهل انگاری هنگام جوشکاری بوده است. نادیده گرفتن قوانین ایمنی در پشت آتش سوزی خانه ای در Dolni Holetin در منطقه Chrudim است ، جایی که خسارت به 2.2 میلیون کرون رسیده است.

آتش سوزی

همان خسارت ناشی از شعله های آتش در Poledi در نزدیکی Svitavi بود ، جایی که در 29 دسامبر در یک اصطبل برای گاوها آتش سوزی شد. در آن زمان سه ده گاو نتوانستند از آتش جان سالم به در ببرند. سخنگوی آتش نشانی افزود: “دلیل آن یک نقص فنی غیرمنتظره است ، یعنی یک جسم خارجی در بشقاب کاه.”

سه میلیون ، این قبض پس از آتش سوزی کامیون در پردوبیس است. به گفته بازپرس ، نقص فنی در نصب برق خودرو ممکن است باعث آتش سوزی شود.

سال گذشته اما آتش سوزی بیش از دودکش ها بود. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. مطابق مصوبه فعلی ، من تحت نظافت منظم دودکش ها و دودکش ها قرار می گیرم. این تنها راه پیشگیری از این آتش سوزی ها است. “

سال گذشته ، بیشتر آتش نشانان برای رویدادهای فنی استخدام شدند که شامل مقابله با اثرات طوفان ، سیل ، نجات مردم از آسانسور و سایر اقدامات بود. در سراسر منطقه ، آتش نشانان 6،880 مورد از این حوادث را ثبت کردند ، بیشتر آنها در منطقه Chrudim ، جایی که تعداد آنها به 2087 رسید. آتش نشانان حرفه ای نیز در سال 1312 در حوادث جاده ای برای کمک به این حوادث رفتند.

مداخلات در منطقه:

کل منطقه پردوبیس – 9730

منطقه پردوبیس – 2427

منطقه Chrudim – 2737

منطقه Svitavi – 1954

اوستی ناد اورلیکی منطقه 2612

حوادث رانندگی:

کل منطقه پردوبیس – 1312

منطقه پردوبیس – 360

منطقه Chrudim – 313

منطقه سویتوی – 272

منطقه اوستی ناد اورلیکی – 367[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *