سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

تخت های سنگفرش در آستانه استخدام هستند

[ad_1]

“وضعیت قابل تغییر است و پویایی تغییرات نسبتاً زیاد است. بیمارستان های سویتوی و اوستی صبح تخت تهویه نداشتند. “

BED ED

در حال حاضر ، 60 بیمار کوویید تحت مراقبت های ویژه در بیمارستان در منطقه پردوبیس و 340 بیمار کوویید در بخشهای استاندارد بستری هستند. “ما در بخشهای استاندارد در تمام بیمارستانها به غیر از بیمارستان Chrudim تختخواب رایگان برای مشتریان مثبت داریم. تاکنون ، ما واحدهای تختخوابهای بدون تهویه را در مراقبتهای ویژه داریم. “

در حال حاضر ، بیمارستان ها نمی توانند از مناطق دیگر بیمار پذیرش کنند. میهائلا ماتوشکووا ، معاون استاندار مراقبت های بهداشتی گفت: “در آخر هفته ، ما یک بیمار را که نیاز به اتصال به گردش خون خارج از بدن داشت ، به بیمارستان دانشگاه در استراوا منتقل کردیم.”

طبق اطلاعات موسسه اطلاعات و آمار بهداشتی (IHIS) ، در پایان هفته گذشته در مجموع 329 بیمار کوویید در این بیمارستان بستری شدند که 68 نفر از آنها به شکل شدید ، 214 نفر به شکل شدید ، 214 نفر به شکل متوسط ​​و 45 نفر به صورت خفیف بودند. دو نفر در بیمارستان بدون علامت هستند. فقط در هفته گذشته 43 بیمار بر اثر درد در بیمارستانی در منطقه پردوبیس جان خود را از دست داده اند.

در پایان هفته ، 22 مورد از 119 جای خالی در ARO و ICU وجود داشت ، اما فقط 6 مورد برای بیماران با شکل ظاهری استفاده شد. در مجموع پانصد بیمارستان منطقه دارای تخت اکسیژن استاندارد هستند. کمی بیشتر از یک سوم آنها رایگان بودند ، اما فقط 27 نفر برای کسانی که با کویه بستری شده اند. از 82 دریچه مصنوعی ریه ، این منطقه دارای 16 دستگاه و 54 دستگاه تهویه قابل حمل ریه است ، از جمله مواردی که در اتاق عمل قرار دارند. دستگاه های ECMO که از جدی ترین موارد مدیریت ریه پشتیبانی می کنند ، متعلق به بیمارستان منطقه پردوبیس نیستند.

در حال حاضر ، 39 پزشک در بیمارستان ها از بیماران مراقبت می کنند که 8 بیشتر از پایان سال گذشته است و 305 پرستار ، که 137 نفر را برای مدت مشابه اضافه می کنند.

تا هفته گذشته ، بیمارستان پردوبیکی 25 بخش دوربین داشت و طبق اطلاعات مشاور بهداشتی در ماتوشکووا ، این منطقه در حال آماده سازی برای افتتاح بخش بیست و ششم دیگر است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *