Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بیمارستان در Litomyšl توسط ارتوپد Vít Heblt اداره خواهد شد


معاون مراقبت های پزشکی نقش مهمی در مدیریت بیمارستان در لیتومیشل بازی می کند ، از جمله او کار پزشکان مراقبت های اولیه ، پزشکان و سایر کارکنان را مدیریت می کند. وی همچنین فعالیت های بین بخش های بیمارستان را هماهنگ می کند و مسئول توسعه مراقبت های پزشکی است.

“پیشنهاد جای خالی من را بسیار متعجب کرد و من مجبور شدم زیاد فکر کنم. من همیشه جای خود را در کنار بیماران در بخش سرپایی ، بخش و اتاق عمل دیده ام ، نه پشت میز. در پایان ، من احساس کردم که می توانم از این طریق مفید واقع شوم ، و این موقعیت را پذیرفتم ، “توضیح می دهد ارتوپد Vít Heblt.

با این حال ، او انتظار دارد که با وجود وظایف چالش برانگیز موقعیت جدید خود ، وقت خود را با بیماران خود بگذراند. “من هنوز هم حرفه و رسالت اصلی خود را در مراقبت از آنها می بینم. من سعی می کنم همه چیز را جمع کنم تا بتوانم به آنها ادامه دهم و توجه آنها را ادامه دهم “، افزود هبلت ، که همچنین یک عمل ارتوپدی خصوصی در چوچن دارد.

پس از سالها کار در مدیریت ، شهردار Zdenka Fenklova مشتاقانه منتظر کار اصلی خود دوباره مراقبت از بیماران است.

“من شش سال است که در مدیریت بیمارستان Litomyšl کار می کنم و احساس می کنم زمان تغییر فرا رسیده است. ما همچنین موفق به کنترل شیوع ویروس کرونا شدیم. من فکر می کنم این بیمارستان با افتخار زنده مانده و به عنوان یک بیمارستان اورژانس از جایگاه خود در منطقه دفاع کرد. من به کار خود در بیمارستان ، در بخش خون و انتقال خون ادامه خواهم داد ، که به دلیل غیبت مکرر من ضعیف شده است. “

“یکی از اولویت هایی که می بینم حفظ مرکز واکسیناسیون و پناهگاه است. مسلم است که کوید هنوز تمام جنبه های زندگی ما را لمس خواهد کرد. این نتیجه در تأمین مالی مراقبت های بهداشتی در بیمارستان های عمومی و فردی تأثیر می گذارد. ” در Litomyšl.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *