سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

بیمارستان در Litomyšl توسط ارتوپد Vít Heblt اداره خواهد شد

[ad_1]

معاون مراقبت های پزشکی نقش مهمی در مدیریت بیمارستان در لیتومیشل بازی می کند ، از جمله او کار پزشکان مراقبت های اولیه ، پزشکان و سایر کارکنان را مدیریت می کند. وی همچنین فعالیت های بین بخش های بیمارستان را هماهنگ می کند و مسئول توسعه مراقبت های پزشکی است.

“پیشنهاد جای خالی من را بسیار متعجب کرد و من مجبور شدم زیاد فکر کنم. من همیشه جای خود را در کنار بیماران در بخش سرپایی ، بخش و اتاق عمل دیده ام ، نه پشت میز. در پایان ، من احساس کردم که می توانم از این طریق مفید واقع شوم ، و این موقعیت را پذیرفتم ، “توضیح می دهد ارتوپد Vít Heblt.

با این حال ، او انتظار دارد که با وجود وظایف چالش برانگیز موقعیت جدید خود ، وقت خود را با بیماران خود بگذراند. “من هنوز هم حرفه و رسالت اصلی خود را در مراقبت از آنها می بینم. من سعی می کنم همه چیز را جمع کنم تا بتوانم به آنها ادامه دهم و توجه آنها را ادامه دهم “، افزود هبلت ، که همچنین یک عمل ارتوپدی خصوصی در چوچن دارد.

پس از سالها کار در مدیریت ، شهردار Zdenka Fenklova مشتاقانه منتظر کار اصلی خود دوباره مراقبت از بیماران است.

“من شش سال است که در مدیریت بیمارستان Litomyšl کار می کنم و احساس می کنم زمان تغییر فرا رسیده است. ما همچنین موفق به کنترل شیوع ویروس کرونا شدیم. من فکر می کنم این بیمارستان با افتخار زنده مانده و به عنوان یک بیمارستان اورژانس از جایگاه خود در منطقه دفاع کرد. من به کار خود در بیمارستان ، در بخش خون و انتقال خون ادامه خواهم داد ، که به دلیل غیبت مکرر من ضعیف شده است. “

“یکی از اولویت هایی که می بینم حفظ مرکز واکسیناسیون و پناهگاه است. مسلم است که کوید هنوز تمام جنبه های زندگی ما را لمس خواهد کرد. این نتیجه در تأمین مالی مراقبت های بهداشتی در بیمارستان های عمومی و فردی تأثیر می گذارد. ” در Litomyšl.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *